• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Smile Adsl İle Sözleşmem Bitti

Terk-i Diyar

Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
755
Sizlerden bir ricam olacak. Oda şudur ...
Bana kampanyasız tahahütsüz diğerlerine göre avantajlı , hızlı ,teknik desteği sağlam AKN ile uğraştırmayan bir net önerirmisiniz.
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim..

Abi superonlinenin fiberini çok övüyolar fiyatlarıda uygun eğer oturduğun yerde varsa bir göz at.

İşt ememleketin yarı senin kafada olduğu için diğer yarısıda sizinle beraber inek gibi sağılıyor.

İyide benim söylediğim şeyde ne varki bu yorumu yapıyorsun demek istediğim akn olmayan var ama diğerlerine göre avantajlı değil ve teknik destek neredeyse aynı ayrıca bu istediklerinizi türkiyede karşılamanız imkansız gibi birşey.

Aynı yorumu öteki konuyada atmışsın :D dopinge düşmanmısın :D

Düşman olmakta haklı be kardeşim :D ben bir süre kullandım net kesilmedi hiç tek mutlu olduğum konu :D müşteri hizmetleri berbat bir kere internet başvurusu için aradım konuşmamızın yarısında beni başkasına bağladılar(3 kere) kendilerinden modemde istedim 20 gün sonra netimi açtılar ama modemimi göndermediler aradım nerde diye işleme koymamışlar. neti kapatmak istediğim zamanı anlatmıyorum :D

22488720861834453264.jpg

Abi şaka maka TTNET'e geç bu aralar geçişler fazla bizim dükkanda ttnet başvurusu yapılıyor.Geliştirdi kendini TTNET :D Gerçi biz smile kullanıyoruz :D

Geri