• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Smile Adsl İle Sözleşmem Bitti

22488720861834453264.jpg

Abi şaka maka TTNET'e geç bu aralar geçişler fazla bizim dükkanda ttnet başvurusu yapılıyor.Geliştirdi kendini TTNET :D Gerçi biz smile kullanıyoruz :D

Aslında çıkmaya niyetim yoktu.Geçen ay müşteri hizmetleri temsilcisi beni baya öfkelendirdi.Şikayet maili atım normalde mail ile dönerlerdi ama bu sefer telefonla aradılar.Elemanın teki sordu konuyla ilgilencez dedi dedi de ama özür dilemeyi unuttu.
Ben şikayetimde hakılıyım.
Modem ayarlarında sorun var dedim ''destek vermiyoruz artık '' dedi. Ne yapacam dedim '' bilgisayarcıya yaptıracaksınız '' dedi . '' Başka bir sorun vardır '' dedi. Bende değil dedim sorun modemden arayüzünde dedim. O '' yok değil '' dedi.Beni yarım saat uğrastırdı durdu. '' Şu anda internetiniz var '' dedi. Bayan bilgisayar başında oturan benin net yok dedim '' var beyfendi var '' tabiki yok.Bayan dedim modemde sorun var '' modeminiz ne dedi '' combo max pikatel kablolu modem var vlan ayarlarından tekrar yapılandırılırsa sorun düzelecek dedim. '' kablosuz modem kullanıyorsunuz vlan ayarlarından aksi halde ayarlayamazsınız'' dedi.Bende kayış attı en sonunda ulan sayın bayan bilgisayarda net olmadığı halde net var diyorsunuz modem sorunlu diyorum kulaktıkıyorsunuz en son yıllardır kullandığım kablolu modemin kablosuz olduğunu idda ediyorsunuz sizi oraya kim diktiyse onu bağlayın bana ona saydıracam dedim.'' Buranın en yetkilisi benim '' dedi.Siz zorla kaşınıyorsunuz farkında değilsiniz 1 ay sonra sözleşme bitiyor o zaman tekrar karşılıklı konuşalım dedi.Şikayet mailini patlattım.
Bunların hepsi o taahhüt belasından oluyor.Hata bizde 3 kuruşa tama ediyoruz onlarda bize it köpek muhamelesi yapıyor oraya alo desede olur zihniyeti ile insan oturtuyorlar.

Sana kardeş tavsiyesi...

Uydunet :) 5mb. Ben suan bunu kullanıyorum tahütlü fakat adamlar o kadar iyi iş yapıyorlar ki bakıma girmeden sms atıp bilgilendiriyorlar sıkıntı olmasın diye istersen bak abi bir.

Sana kardeş tavsiyesi...

Uydunet :) 5mb. Ben suan bunu kullanıyorum tahütlü fakat adamlar o kadar iyi iş yapıyorlar ki bakıma girmeden sms atıp bilgilendiriyorlar sıkıntı olmasın diye istersen bak abi bir.

Reis kaç para veriyorsun aylık ?

Aslında çıkmaya niyetim yoktu.Geçen ay müşteri hizmetleri temsilcisi beni baya öfkelendirdi.Şikayet maili atım normalde mail ile dönerlerdi ama bu sefer telefonla aradılar.Elemanın teki sordu konuyla ilgilencez dedi dedi de ama özür dilemeyi unuttu.
Ben şikayetimde hakılıyım.
Modem ayarlarında sorun var dedim ''destek vermiyoruz artık '' dedi. Ne yapacam dedim '' bilgisayarcıya yaptıracaksınız '' dedi . '' Başka bir sorun vardır '' dedi. Bende değil dedim sorun modemden arayüzünde dedim. O '' yok değil '' dedi.Beni yarım saat uğrastırdı durdu. '' Şu anda internetiniz var '' dedi. Bayan bilgisayar başında oturan benin net yok dedim '' var beyfendi var '' tabiki yok.Bayan dedim modemde sorun var '' modeminiz ne dedi '' combo max pikatel kablolu modem var vlan ayarlarından tekrar yapılandırılırsa sorun düzelecek dedim. '' kablosuz modem kullanıyorsunuz vlan ayarlarından aksi halde ayarlayamazsınız'' dedi.Bende kayış attı en sonunda ulan sayın bayan bilgisayarda net olmadığı halde net var diyorsunuz modem sorunlu diyorum kulaktıkıyorsunuz en son yıllardır kullandığım kablolu modemin kablosuz olduğunu idda ediyorsunuz sizi oraya kim diktiyse onu bağlayın bana ona saydıracam dedim.'' Buranın en yetkilisi benim '' dedi.Siz zorla kaşınıyorsunuz farkında değilsiniz 1 ay sonra sözleşme bitiyor o zaman tekrar karşılıklı konuşalım dedi.Şikayet mailini patlattım.
Bunların hepsi o taahhüt belasından oluyor.Hata bizde 3 kuruşa tama ediyoruz onlarda bize it köpek muhamelesi yapıyor oraya alo desede olur zihniyeti ile insan oturtuyorlar.

Abi hiç yüz verme bizde D-smart interneti yüzünden çekmediğimiz kalmadı d-smart smile falan değiştirene kadar d-smartın telefon hatlarında 10 dakika bekletiyorlar.İt köpek muamelesi yapıyorlar zaten herkes diyor da şimdi o iyi bu iyi hepsinde it kopuk var abi yanlış mıyım ? 1-2 ay çekmediğimiz kalmadı ve d-smartı sakın deneme abi acayip şekilde yavaş bir interneti var 8 mblik dosyayı 1 saatte indirdim.

Sana kardeş tavsiyesi...

İnceledim 5 mbps yeterli gibi görünüyor ama bire bir arayıp konuşacam kafamdaki soruların cevabını almam lazım.
Bundan sonra bilinçli tüketici olacam arkadaş ne istediğini bilmek her zaman iyidir.Sizleride ne isteiğini bilenler arasına davet ediyorum.( Zaten orada olanlara lafım yok ^^ )

Abi hiç yüz verme bizde D-smart interneti yüzünden çekmediğimiz kalmadı d-smart smile falan değiştirene kadar d-smartın telefon hatlarında 10 dakika bekletiyorlar.İt köpek muamelesi yapıyorlar zaten herkes diyor da şimdi o iyi bu iyi hepsinde it kopuk var abi yanlış mıyım ? 1-2 ay çekmediğimiz kalmadı ve d-smartı sakın deneme abi acayip şekilde yavaş bir interneti var 8 mblik dosyayı 1 saatte indirdim.

Siz eski numarayı arıyorsunuzdur onu aradığınızda bağlanmak uzun zaman alıyor.Yeni numarayı deneyin hemen bağlanırsınız.Hızda sorun olmaz benim açımdan be santralle içli dışlığım santral benim muhitte en ufak kayıp yok.Benim takıntım eskiden en çok savunduğum yönlerini teknik destek anlayışını kaybetmeleri.Her şeyi geç bir taraa bırak sorun her zaman olur önemli olan o sorun nasız hallediliyor önemli olan o .

Siz eski numarayı arıyorsunuzdur onu aradığınızda bağlanmak uzun zaman alıyor.Yeni numarayı deneyin hemen bağlanırsınız.Hızda sorun olmaz benim açımdan be santralle içli dışlığım santral benim muhitte en ufak kayıp yok.Benim takıntım eskiden en çok savunduğum yönlerini teknik destek anlayışını kaybetmeleri.Her şeyi geç bir taraa bırak sorun her zaman olur önemli olan o sorun nasız hallediliyor önemli olan o .

Ya abi hem hız kazık hem de telefondan kazık birşey değiştirmiyor.Yoğunluktan dolayı meşguluz diye en az 10 dk bekletiyorlar.Bilmiyorum bu adamlar birşey değiştirebilir mi.

Ya abi hem hız kazık hem de telefondan kazık birşey değiştirmiyor.Yoğunluktan dolayı meşguluz diye en az 10 dk bekletiyorlar.Bilmiyorum bu adamlar birşey değiştirebilir mi.

212 444 33 75 bu numarayı arıyorsan arama delirirsin.

0 850 2660266 yeni numara bu ara tecrübe et en geç 2 dk sonra temsilci karşında.Onunda 1 dakikası tele sekreterle tuşlama esnasında geçer.Kısa yolları biliyorsa 1 dk içinde temsilci karşında.

abi tahahütsüz internet şirketleri net bağlamıyor sanırım. benimde ttnet ten sözlesmem bitti bitecek yeni internet şirketi arıyoruz fakat ne yazıkki düzgün bir tane yok sanırım bizde super onlineye geçiş yapıcaz

abi tahahütsüz internet şirketleri net bağlamıyor sanırım. benimde ttnet ten sözlesmem bitti bitecek yeni internet şirketi arıyoruz fakat ne yazıkki düzgün bir tane yok sanırım bizde super onlineye geçiş yapıcaz

Ttnet bağlıyor ama ilk tercihim o olmayacak.Şu anda uydu net listede 1. sırada .
Zaten 24 saat içinde bu smile adsl beni arar. Aman efendim kimler gelmiş der dururlar kampanya verelim şöle edelim böle yapalım diye zalak muamelesine devam ederler.Asıl dananın kuyruğu o zaman kopacak.Kim kimi ne yerine koyuyor o an anlatacam ben onlara sabırla bekliyorum. 24 saat içinde aramasalar bile 10 gün sonra benim dilekçe ellerine gittiğinde illa vaz geçirmek için arayacaklar.Şu an sadece bekliyorum.Çok fela doluyum tahminen bana hakaret davası açarlar.

Dopinginde iyide oda arada çalışma oluyo kesiveriyolar 1 saat net yok :D

ama superonline iyi diye duydum aylık 60 tl heralde
Aynen bende sade doping deyim ilk 1 ay kablo dolayısıyla sorun yasadım adam getıttırdım onun dısında hıc kesılme yok bıde musterı hızmetlerını gece 11 de aradıgımda bıle ulasabılıyordum akk var 50 gb gecınce benım kı 8 den 4 e dusuyor ttnet 8 den 1 e cekıyor dıye onu ıstememıstım

Bizimki ttnet'ti sözleşme bitti biri adsl'ye geçtik ama çok nadirde olsa internet kesiliyor hızda 12-13 mb'den aşşa düşmüyor şuanda kampanya var bi araştır derim abi.

Abi birinet yazan görmedim ama. Birineti öneririm. 45 lira 16mbit internet. 20 mbitle indiriyorum. Sıfır kesinti oluyor.50gb sınırı var sanırım ama ben geçince de hız düşmüyor çatır çatır indiriyor.

Abi birinet yazan görmedim ama. Birineti öneririm. 45 lira 16mbit internet. 20 mbitle indiriyorum. Sıfır kesinti oluyor.50gb sınırı var sanırım ama ben geçince de hız düşmüyor çatır çatır indiriyor.

Ona kampanyasız gecemiyorsun.Akn yi dikate almamarı iyi ama kendimi bir daha asla esir etmem bunlardan birine

ben de süperonlineyi öneririm türkiyede alabiliceğin en iyi internet (türkiyedeki internet markalarını toplasan 10 etmez orası ayrı :D)

ttnet kadar berbat bir internet sağlayıcısı yok bu ülkede adamlar hızı tam veremezken 8mbit akk liyi 72 tl ye çıkardılar varmı böyle birşey ^^ bu hafta bitçek sözleşme iptal ettireceğim hemen ^^

Geri