• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sonunda arabamı aldım hayırlı uğurlu olsun(Youtube kazancı içerir)

olm en az 5 kişinin o para haram para demesi lazımdı la :S olm araba aldığına göre vergide vermen lazım devlete :( o kadar çok kazanıyorsan vergi alıyolar diye biliyorum belkide devlet sana bakmiğğdir :D

hayırlı olsun

bnde yeniyim günlük 10-15 tl arası kazanıyorum hiç kazanamayan arkadaşlar varsa azıcık yardımcı olurum bildiklerimi anlatabilirim arkadaşlar

1 gün 7 kanal açtım hepsıne 50 video attım ve başka bişi yapmadım 1 haftadır günlük 10-15 kazanıyorum mesela x10 kanal daha açsam para kazancım artacak ama paraya fazla ihtiyacım yok şuan aciliyet yok önümüzdeki ay başlıcam kazanmaya.
Günlük 10-15 kazanıyorsan daha ne :)
Kapışalım gel
Hayırlı olsun kardeşim hayrını görürsün inşallah :)

GT-I9500 cihazımdan gönderildi
Eyv denizim sağolasın :)
olm en az 5 kişinin o para haram para demesi lazımdı la :S olm araba aldığına göre vergide vermen lazım devlete :( o kadar çok kazanıyorsan vergi alıyolar diye biliyorum belkide devlet sana bakmiğğdir :D
Bilmem veriyormuyum xdd

Youtube para kazanma olayı türkiyede varmıydı ? AdSense gerekiyor sanırım ?

Osman kaybol la :) benim yaşımın yarısı kadar şöförlüğü varsa sen ananın karnındayken bu adam araba kullanıyomuş onu nasıl yapalım :D

La bebe benle ne alakası var ben doğmadıysam sende doğmamıştın :D Ayrıca ensar hepimiz senden iyi sürceğimiz kesin birşey kanka :D

Geri