• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[SORU] Bağış

MarcioDemirci

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 Kas 2010
Puanı
42
Arkadaşlar eliniz de para var, bu parayı bağış yapacak olsanız. Nereye ve Niçin bağış yapardınız? Açıklarsanız sevinirim gardaşlar.

@_ßOOS_ [Çocuk Esirgeme Kurumu.]
@
Sentius [Etrafındaki İhtiyaçları Olanlara.]
@
Kaya101 [Maddi durumu ihtiyacı olanlara bizzat kendim yardım ederdim.]
@
Sparco [Hayvan Barınaklarına]
@
Gravity [Gerçekten ihtiyacı olanı bulurum ve yardım ederim.]
@
El Mejor [ Şehit Ailelerine.]
@
AllisWell [Çocuk Esirgeme Kurumu]
@
SystemOfDown [İhtiyacı olanlara bizzat kendim yardım ederdim.]
@
Deepblue [Maxigame]
@
tatali [Kendim Afrikadaki yoksullara yardım ederdim.]
@
CottonCandy [ Black Pearl]

Son düzenleme:
Çocuk Esirgeme Kurumuna bağışlardım çünkü orda ki insanlar malesef bizim gibi şanslı değiller elimde para olsaydı onlara daha kaliteli bakım yaşam standartlarını en üst seviyeye çıkartmak için yardımda bulunurdum.

Bağışlamazdım etrafıma bakardım ihtiyacı olanların ihtiyaçlarını giderirdim illa bağış bir kuruma yapılmaz. Kimin ihtiyacı varsa ona verirdim yada ihtiyacı olan şeyi alırdım.

bağış yapmazdım maddi durumu kötü olan yardıma ihtiyacı olan ailelere bizzat yardımda bulunurdum.

Dünyada bu tür bağış kurumlarına pek güven olmuyor.

Çok şükür sakat değilim bağış yapabilicek durumda olsam kalkar gider gezer en çok ihtiyacı olan toplululuk,şahıs vs neyse artık yine bağış yapmaz gereken ihtiyaclarını karsılardım.

Tabiki Maxigame'ye :)) Bağışlarınız itina ile toplanır. Bunca sene kahrınızı çektik, sizi dinledik, dertlerinize sorunlarınıza çözüm aradık... Sevigilileriniz ile ilgili sorunlarınıza ortak olduk :D Yani her türlü kahrınızı çektik bizden daha fazla kim hakediyor bağışı ? :D

Tabiki Maxigame'ye :)) Bağışlarınız itina ile toplanır. Bunca sene kahrınızı çektik, sizi dinledik, dertlerinize sorunlarınıza çözüm aradık... Sevigilileriniz ile ilgili sorunlarınıza ortak olduk :D Yani her türlü kahrınızı çektik bizden daha fazla kim hakediyor bağışı ? :D
benim bağışları forum adına say :D

Geri