• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[SORU] Bağış

Tabiki Maxigame'ye :)) Bağışlarınız itina ile toplanır. Bunca sene kahrınızı çektik, sizi dinledik, dertlerinize sorunlarınıza çözüm aradık... Sevigilileriniz ile ilgili sorunlarınıza ortak olduk :D Yani her türlü kahrınızı çektik bizden daha fazla kim hakediyor bağışı ? :D

Benimkilerde B.P Olsun Ozaman abi :D

Gerçekten ihtiyacı olan fakir ve yardıma muhtaç insanlara bağışlardım.Kurumlara bağışlamazdım fakat yardıma muhtaç çocuklara bağışlayabilirdim.Kurumlara bağışlamaya sıcak bakmıyor nereye gittiği belli değil.

----------

Ayrıca sokaktaki yardıma muhtaç hayvanlarında bakımlarını karşılardım.

Sokak çocuklarına ederdim ama tinerci tiplere değil

kendime :D şaka biyana
yaşlılara ve çocuklara yeterki mutlu olsunlar

Beşiktaş'a edeyimde kurtulsunlar artık borçtan , iyi bir transfer yapalım.

Benim annem bizzat kendisi çocuk esirgeme kurumunda müdürlük yapıyor o yüzden çocuk esirgeme kurumuna bağışlardım bende.

Hayvan barınaklarına. Neden mi ? bence bu ülkede insanlara nazaran büyük ölçüde yardım olduğunu düşünüyorum. Hayvanlara pek fazla yardım olduğunu sanmam. Açlıktan ölen,susuzluktan ölen, bitten böcekten ölen... Hele bugün bir güvercinin yerdeki pis suyu içişini gördüm. Yüreğim parçalandı.

Fakir ailelere bağış yapardım ama yaptığım bağışı bizzat ben yapardım gibip bir şirkete bağış yapmazdım çünkü onlar reklamlara,ofise veya kendi ihtiyaçlarına harcayabiliyorlar yada yardıma ihtiyacı olanlara birsürü işlem çıkartıyorlar,zor durumda bırakıyorlar

Eğer bir bağış yapacaksam ailenin kirasını öderim,ev gereksinimlerini alırım yada çocuğu varsa müdürü ile konuşup okul masraflarını öderim

Direk olarak aileye para bağışı yapmazdım diğer gereksinimlerini öderdim ki kazandığı para kendine kalsın
ailenin eline para verirsem bağımlı kişiler sigara vs.. parayı harcayabiliyor ve yine zor durumda kalıyorlar

Son düzenleme:
paramı geneleve bağışlayıp orada çalışan insanları kurtarırdım

düşünce tarzıma bayılıyorum : D

Para'm olsa zekat ve sadaka verirdim yetimlere,öksüzlere.
Boş boş yazı yazanlar olmuş içinizde biraz insan sevgisi olsun.

Geri