• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sorunlarınız ve Çözümleri (Başka konu açmayın lütfen.)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Floye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Floye

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2009
Puanı
28
Buraya sorunlarınızı yazın ve bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyım. :eat:

merhaba ben oyuna girince a problem occurred hackshield 101 terming program gibi bir hata alıyorum lütfen yardımcı olurmusnuz??

Hackshield girmenizi engelliyo sanırım. Ve internette yazana göre oyunu baştan kurun.

Sitemizde Multi client yok diye biliyorum. Araştır, eğer bulamaz isen google amca yardım eder. Ama ordakilerde genellikle trojenli olduğu için hack yersin. En iyisi kendine bir bilgisayar daha bul ve ordan yapacağını yap :)

Sitemizde Multi client yok diye biliyorum. Araştır, eğer bulamaz isen google amca yardım eder. Ama ordakilerde genellikle trojenli olduğu için hack yersin. En iyisi kendine bir bilgisayar daha bul ve ordan yapacağını yap :)
çok güzel yardım ediyorsunuz millete En iyisi kendine bir bilgisayar daha bul ve ordan yapacağını yap diyosunuz hiç de yardımcı olmuyosunuz yani ..

çok güzel yardım ediyorsunuz millete En iyisi kendine bir bilgisayar daha bul ve ordan yapacağını yap diyosunuz hiç de yardımcı olmuyosunuz yani ..

Ben yardımcı olurum bulurum trojenli bi multi client veririm adamın eline adam 2 gün sonra hack yer sonra bana söver. Gidin googledan bulun ne diyim size. En sağlılısı 2 bilgisayardır. Senin bi önerin varsa ver Hatta verme git konu aç !!! ;)

İd ve pw yazdıgımda entera bastıgım anda Failed logging into the LogIn Server server. (10038) hatasını alıyorum ve her yöntemi araştırıp denedim

1.Dns değiştirdim. Başarısız
2.Sil baştan yaptım. Başarısız
3.Oyun kurduktan sonra makinaya reset atma. Saçma ama yinede Başarısız
4.Virüs programını etkisiz hale getirme. Başarısız Virüs Programı ise AVG Anti-Virus
5.Dns sıfırlama yani otomatik ip alma.1.dekine benzer başarısız
6.Patchleri 1734 e kadar geri cekip tekrar yapma. Başarısız

Şu sorun cözemedim gitti Bütün yöntemleri denedim nerdeyse yada benim bildigim bunlar fakat araştırdıgmda TTNET aile koruma şifresi falan diyor bunların hiç biri yok bende ama yinede hep aynı hata... :(:evl:

Virüs programını sildikten sonra oyunu tekrar yükle.
Buda olmaz ise bilgisayrına temiz bi format çek düzelir.

1. denedim olmadı gene aynı hata 2. yi yapmam 1 oyun için o zmn salla gitsin böle oyun olmaz olsun...

S.a dostum bnm derdim çok büyük hemen anlatayım

Oyuna giriyorum Sorun yok

ID PW yazıorum Sorun yok

Çara tıklıyorum Girmeye Başlıyor Sorun Yok

ama en önemlisi oyundayım adamla takılıyorum çat diye 24 saat ban yiyiorum

visür prog. kapattım başşarısız

Ip deiştirdim normal yaptım başarısız

1 lwl çar da ban yedi 64 lwl çar da ban yedi virüs var diyorlar ama Nod 32 son sürüm FULL güncel var tarama yaptım virüsleri sildim oyuna girdim onda da ban yedim internette araştırmasınıda yaptım erkesin başında var bu sorun ama çözümü yok snrm
bilgisayarımda eskiiden oynuyordunn knight sroya döndüm sonra tkrr knight a başladım şimdi vaziyet bu çözümünü bul üseni teşekküre boğayım elimden an ca bu ge lir :rbk:

ID PW yazıorum Sorun yok

1 lwl çar da ban yedi 64 lwl çar da ban yedi virüs var diyorlar ama Nod 32 son sürüm FULL güncel var tarama yaptım virüsleri sildim oyuna girdim onda da ban yedim internette araştırmasınıda yaptım erkesin başında var bu sorun ama çözümü yok snrm
bilgisayarımda eskiiden oynuyordunn knight sroya döndüm sonra tkrr knight a başladım şimdi vaziyet bu çözümünü bul üseni teşekküre boğayım elimden an ca bu ge lir :rbk:

Böyle sorunlar direk format atın bilgisayarınıza her virüs programının göremediği virüsler vardır. Size tavsiyem format atın bilgisayarınıza.:ent

arkadasın hatasının aynısı bende de var aynılarını bende yaptım lütfen yardımcı olun arkadaslar lütfennnn

ID PW yazıorum Sorun yok

İlk önce modemi kapat saglam bi antivirüs kur sonra ise pc ini iyi bi tarat bitikten sonra pc ni tekrar baslat combofixi calıstır ordaki işlem bitikten sonra tekrar makinaya reset at tabi bunları yaparken hard diskerleri özeliklerinden sınırla...

Geri