• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sorunlarınız ve Çözümleri (Başka konu açmayın lütfen.)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Floye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İlk önce modemi kapat saglam bi antivirüs kur sonra ise pc ini iyi bi tarat bitikten sonra pc ni tekrar baslat combofixi calıstır ordaki işlem bitikten sonra tekrar makinaya reset at tabi bunları yaparken hard diskerleri özeliklerinden sınırla...

Bunlarla uğraşcağına bi format at ohh tertemiz :)

Oyuna girip şifremi İD mi yazıyorum sonra failed connect server diyor oyundan çıkıp masaüstüne geliyor sorun nedir?

Oyuna girip şifremi İD mi yazıyorum sonra failed connect server diyor oyundan çıkıp masaüstüne geliyor sorun nedir?

Server kapalı olabilir. Veya senin oyun dosyalarınla ilgili bi sorun olabilir.

- Oyunu baştan kur.
- Server check se 1 hafta akdar bekle düzelicektir.

Ben oyuna girerken Launcher tıklıyorum FTP hatası veriyor ?? yardim edin.

adszkr.png

Son düzenleme:
Ben oyunu oyunu oynarken pc biraz kasilamaya basladi bende pc temizleyici progmrami actim ve 48 hour banned falan dedi ben oyuna girdigimde ve charactere start dedimde dc veriyo nasil hallolur bu sorun

Slm beyler ilk olarak yardım eden herkese teşekkür ediyorum.
Sorunum şu bn knightı açıyorum.sora karşıma şu çıkıyor:

Bu hataya evet dedikten sora bi süre birşey olmuo ve şu çıkıo karşıma:

Uploaded with ImageShack.us

Ve sonra kapanıyor

ee napcam ben

Ben oyuna ara vermiştim yeniden başladım önceden dc sıkıntım yoktu fakat şimdi sık sık dc oluyorum özellikle monster stonede 2 dakika sonra dc oluyorum lütfen yardımcı olun

Geri