• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Specialty Goods Box

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Caffeine
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu itemleri meslek durumunda olmadan verebiliyozmu?
birde istanbulda nerden vereb iliriz ?

ya ben veriyorum bu boxları ama 1 gün sonra ticket filan vermi,yor ?
ne yapmam lazım ?

Boxları biriktirdim vermek için thief npcye gittim vermek için ulaşım aracı gerekiyor dedi. Her neyse çağırdım büyük öküzü boxlar onun envanterine geldi şimdi tıklıyorum vermiyor? Thieflikten çıkıcam birazdan boxlar kaybolucak? E ben ne anladım bu işten? Veriyorum almıyor thiefliği çıkarınca kayboluyor? Bir yardım etsen???

Arkadaslar boxları biriktirince Jangan, downhang, constan veya samardaki npc ye gidip öküzünüzü açın ve Begin Target trading deyip kervan atmaya başlayın kaleye ulaşınca bu sefer Setle target trading deyip stone ve bonus olark ticket alablirsiniz.

Kaleden kastın misal jangandan çıktım downhanga kadar mı? veya constantineden çıktım samara kadar mı? bunu da söylersen bir sıkıntı kalmayacak anlaşılan?

Evet küçük kaleden bi büyük kaleye. Constandan > Samarkand > Hotan < Downhang < Jangan şeklinde atabiliyorsunuz.

Hadi herşeyi yaptık diyelim ne itemler yapabileceğiz ? örnek bi tem varmı yada uğraşıp yapan ben yardımcı olabilirim diyen ?

Eline,emeğine sağlık, fakat resimlerin linkleri kırılmış,müsait olduğunda yenilersen çok makbule geçer hayırlı günler dilerim.

Eline,emeğine sağlık, fakat resimlerin linkleri kırılmış,müsait olduğunda yenilersen çok makbule geçer hayırlı günler dilerim.
Merhaba isroyu bıraktım ve konuyu açmamın üstünden uzun zaman geçmesiyle beraber resimler kaybolmuştur isterse mod arkadaşlar konuyu silebilir iyi günler.

Geri