• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Spor Giyim Mağazası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben kıyafetlerimi hep LC Waikiki den alırım. Orada V yaka, çeşit çeşit gömlek, kazak vb. birsürü şey var. En mantıklısı orası. Bu arada boy ve kilomuz aynı. :D

defacto,rodi öneririm çok kaliteli indirimli ürünler bulunuyor internetten alıcam dersen tişört markafoni falan bak 10 liraya tişört aldığımı bilirim ve kaliteli oluyor orlarda

vay güzelmiş la bi tane buldum no paın no gaın üstündede zyzz nin resmi var :D o atlet türü şeylere hiç gerek yok fitness yapıyorum sonuçta o kadar şişemem :D

Gelecek ay 2-3 tane sipariş edicem ama ilk bitane almam gerek önden bedenine bakıcam :)

Ben kıyafetlerimi hep LC Waikiki den alırım. Orada V yaka, çeşit çeşit gömlek, kazak vb. birsürü şey var. En mantıklısı orası. Bu arada boy ve kilomuz aynı. :D
bizim burdaki lc waikikiler özürlü o zaman :D defactoya bakıcam bide

----------

Gelecek ay 2-3 tane sipariş edicem ama ilk bitane almam gerek önden bedenine bakıcam :)
o kadar şiştinmi ki la bunlar baya sağlam gözüküyor :D üstündeki tasarımlar kötü ama tasarım yapabiliyormuyuz ki ?

Geri