• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sql Server 2008 R2 Kurulumu Resimli Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BurjivA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yav allahini seven teamviwer ile bağlansin delirmek üzereyim dünden beri kuramadim bi türlü

2 gündür hata alıyordum kuramıyordum kurulum aşamasında null hatası veriyordu. İndirmediğim sürüm kalmadı. Sonunda buldum hata çözümünü. .Net Framework 4.5 yüklüydü. o yüklüyken kurmuyor. Kaldırdım kurulumu tamamladım. Bilginiz olsun istedim.

Anlatım için teşekkürler.

Beyler Yardım Edermisiniz Lütfen Win32-Bit için yokmu sql link verirmisinz lutfen

S.a Sizin Dediğiniz gibi yükledim fakat sql e girmeye çalışırken bağlanmıyor
Cannot connect to *******-pc\sqlexpress :S
yardımcı olursanız sevinirim

S.a Sizin Dediğiniz gibi yükledim fakat sql e girmeye çalışırken bağlanmıyor
Cannot connect to *******-pc\sqlexpress :S
yardımcı olursanız sevinirim
Sorunlar ve çözümlerine açarsanız daha çok çözüm önerileri öğrenebilirsiniz.

Sisteminiz XP yada Win7 yada Win8 ise Bilgisayara sağ tıklayıp yönete tıklayın. Hizmetler ve uygulamalar grubunun altında SQL server ile alakalı sunucu bilgileri var. IIS vb şeyler de buradadır. SQL server kapalı olabilir sağ tıklayıp Run deyin düzelir

Geri