• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[SROKing] Bot Hesabı Açmak > Kredi Yüklemek > Paket Seçmek

Arkadaşlar sormuş ama anlatamadılar galbia sorunu bu benim içinde çok önemli.

Ben 1 aylık aldım mesela sroking card ve yükledim. Ben onu 1 ay boyunca hiç kullanmasam yada 1 kere kullansam. o süre akarmı sbot gibi yoksa isrobot gibi kullandığım kadar kredi m iyer.. eğer isrobot gibi kullandığın kadar kredi gidiyorsa alıcam bottan yarın... bu benim için çok önemli acil cvp..

Ben 1 aylık aldım mesela sroking card ve yükledim. Ben onu 1 ay boyunca hiç kullanmasam yada 1 kere kullansam. o süre akarmı sbot gibi yoksa isrobot gibi kullandığım kadar kredi m iyer.. eğer isrobot gibi kullandığın kadar kredi gidiyorsa alıcam bottan yarın... bu benim için çok önemli acil cvp..

Botu satın alıp bir kere kullanırsan zamanın dewam eder. Hergün botun 1 günü gider kullansanda kullanmasanda.

bu srokingi bedavaya kullanıyodum eskiden şu an öle bişey yoq mu??

beyler ben sroking botu satın almak istiyorum nerden ve nasıl alabilirim lutfen yardım

ben aynısını yapıyorum bana verilen idle pwyi giriyorum onayla dediğim zaman donuyo bu yüzden yukleyemedim bi çözümü war mı

Bota kredi yuklersem 1 aylık hic kullanmasam bile zamanı gidermi isrobot gibi kredi dururmu

Botu satın alıp bir kere kullanırsan zamanın dewam eder. Hergün botun 1 günü gider kullansanda kullanmasanda.

mesaj yazmadan önce kim ne yazmış ne sorular sormuş diye bakın :) bak senin sorduğunu başka bir arkadaşım yukarda sormuş :):)

Bota kredi yuklersem 1 aylık hic kullanmasam bile zamanı gidermi isrobot gibi kredi dururmu

Bugun PTT Havale'den para yatirip Sroking botu almayi planliyordum ama King's Pack'in yaninda "Stop Selling" yazisini gördüm.Bu konuda bilgilendirirmisiniz lütfen ?

admin bu stop selling konusun bilgin var mı _? bnde sroking almayı düşünüyordum..:fky:

benim şu krediler hakkında bir sorun olacaktı. bir aylık kredi aldım. bir ay içinde kredi bitmeyince patlıyor mu? yoksa 2. veya 3. aya kadar yani ben onu bitirene kadar uzuyor mu ?....dostum bu soruya ozel cevap atmıssın buraya yazarsan bende merak ediyorum isro gibi mi kredisi ona gore aşıcam..tesekuurler..

Aynen benim de bir sorum var mesela 1'den fazla client açınca daha fazla mı kredi gidiyor ? cevaplarsanız sevinirim teşekkürler :)

SELAM BEN SROKİNG İÇİN KREDİ ALDIM FAKAT Chargeye tıkladıgımda wrong pasword or card number! diye bi hata veriyor Yardımcı olursanız Çok sevinirim Mağdur durumdayım Teşekkürler

Geri