• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Static DB İçin İtem Mall Fix

Gerekli Yerlere Şikayet Edildin.

senin gibi çocuklarla Uğraşacak Değilim.

Ayrıca Yalan Attığın heryerınden belli 1.npc Eklediğinde npc janganda değil jupiterde olur ve 1 sayfa olur ama benım resımlerde npc janganda npc jangan nasıl gelıceğini bile bilmıyorsun bana cordinat deme cordinatla gelmiyor ve içinde tüm dressler hatlar petler var ve 1.şıkta yazı olmaz ve konuşma yazısıda olmaz :D Bunlar anlatımımda yok!!!

onun için cocuklarla uğraşıcak vaktim yok!

33t4c.jpg

----------

1.
2.end falan yazıyor 1.Tıkla açılır içindede 1 sword olur :D

nasıl 1. yazı yazılıcak nasıl konuşma eklenicek yakında resımlı npc ekleme anlatımı yapıcam maksat millet çalmasın konumu :D resimli olucak
1. seçenek olmuyor işte:)

Bana göre sorunu tek gidermenin yolu Yeni Npc Eklemek
yeni bir npc ekliyoruz avatarları o npc ekliyoruz (F10 EKLEMEKTEN ÇOKÇOKÇOK DAHA BASİT)

zaten npc eklerken örnekte 1 sword ekliyorsunuz o itemın ismini sadece db ve medianızdaki eklı olan avatar kodu ile değiştirmeniz yetiyor

ve f10 hata falan kalmıyor
smile.png

KANIT
404924_256590844421322_227782567302150_566035_1432431714_n.jpg

Come on ADD NEW NPC (YENİ NPC EKLE) >> [Guide] Add New Custom Npc's - RaGEZONE forums

Bir İp ucu NPC eklemeniz için (Bunlar Başlıkta Eksik Yoksa ekleyemezsınız not alın)
> places to be added to media >>

7. => refshop.txt _RefShop
8. => refshopgroup.txt _RefShopGroup
9. => refshopitemgroup.txt _RefShopItemGroup
10. => refshoptab.txt _RefShopTab
11. => refshoptabgroup.txt _RefShopTabGroup
12. => refmappingshopgroup.txt _RefMappingShopGroup
13. => refmappingshopwithtab.txt _RefMappingShopWithTab
14. => refshopgoods.txt _RefShopGoods

YENİ :

SK7YL3S35'e Teşekkürler ..!

Statiic Database'indeki F10 sorunu'nu çözmek için şu kodu query edin

F10 Sorunu.rar

Yukarıdakini İndir Txt Dosyasındakıni SQL'a Execute yap :)

NOT : Alıntıdır..

İyi Forumlar !

Arkadaşım başkasının resmini birseyını kullanırken nıye alıntı yapmıyorsun halk dılınde sana ne dediğini çok ii biliyorsundur umarım bir daha konu açarken ya kendin yap yada aldıgın seyi alıntıdır diye belirt ona o kadar ekmek verilipip yapıldı hakkımızı gasp etme

Sen kimsin diyeceksın sımdı Rango Onlineden Core2Quad ım

Geri