• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stronghold Kingdoms Genel Bilgiler & Sistem Gereksinimleri & Kayıt

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Stronghold Kingdoms Genel Bilgiler & Sistem Gereksinimleri & Kayıt

maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Stronghold Kingdoms Genel Bilgiler :

Tür:
Oynaması Ücretsiz, Devasa Çok Oyunculu, Strateji (MMORTS)

Geliştirici ve Yaytımcı: FireFly Studios

Çıkış Tarihi: 27 Şub 2012

Diller: Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca

Aktif Oyuncu Sayısı (Mart 2014) : 3.000.000 +

Oyunun Websitesi & Kayıt : tr.strongholdkingdoms.com

İndirme Linki : http://static.strongholdkingdoms.com/Kingdoms/StrongholdKingdoms-Setup.exe
maxayrac3.jpg

Oyun Açıklaması :

Dünyanın ilk uzun ömürlü kale MMO'su olan Stronghold Kingdoms'da ortaçağ beyi hayatı yaşa. Eşsiz bir PC strateji oyunu olan Stronghold Kingdoms, çevrimiçi etkileşimi ve topluluğu detaylı bir şekilde tasarlanmış ortaçağ dünyasıyla ve binlerce gerçek dünyadan oyuncuyla bir araya getiriyor.

Bu ortaçağ hayatında barışçıl bir bey olabilirsin… Ya da kılıcını konuşturabilirsin! Hiç alınamamış o kaleyi al, acımasız tiranları koltuğundan et, ihtilafının savaş çabalarını finanse et, komşunun kaynaklarını yağmala, sessiz sakin bir şekilde sığır yetiştir ya da tüm bunları yap! Çeşitli istatistikler, sıralamalar ve başarımlar tüm oyunculara oyun içinde bir amaç veriyor, 'Ziyafet Kralı'ndan ve 'Barış Elçisi'nden, 'Ayın Kuşatıcısı'na ve 'Aslan Yürek'e!

İhtilaflar, seçimler, süzerenler ve onların vasalları… Tüm bunlar, birçok farklı yolla diğer oyuncularla iletişime geçebilme, stratejileri tartışma ve sadakat oluşturma yoluyla gerçek bir topluluk hissi veriyor. Dayanıklı bir kale inşa etmek her beyin ve hatunun önceliği olmalıysa da dev araştırma ağacı sayesinde çeşitli alanlarda uzmanlaşabilirsiniz. Mütevazi bir köylü olarak başlayıp her seviye atlamanızda ticaret, diplomasi, savaş, çiftçilik, din gibi alanlarda kullanmak üzere değerli araştırma puanları kazanırsınız. Yine de dikkatli olun, güçlendikçe sorumluluğunuz artar. Vasallarınız ve parişinizdeki kişiler sizden onlara yol göstermenizi ve liderlik etmenizi beklerler. Hatta taht için kendinizi savaşıyor olarak bile bulabilirsiniz!

Ana Özellikler:

- Çevrimiçi Kalenizi İnşa Edin - İstilacı sürüleri geçilmez kale savunmanızla haşat etin. Daha sonra karşı saldırıya geçin!

- Mükemmel Köyü Planlayın - Köy taslağınızı planlayıp, binaları azami verimi sağlayacak şekilde düzenleyin ve sonra yaptıklarınızın sonucunu izleyin.

- Bir Ortaçağ Dünyasına Katılın - Size ticaret, keşif ve ortaçağ havasında içinde binlerce diğer beylerin olduğu bir dünyayı tecrübe etme şansı veren eşsiz interaktif bir harita.

- Hödük'ten Baron'a Mertebe Atlayın - Güce giden yolda görkemli bir şekilde mertebeleri teker teker atlayın. Krallık tacı giyene kadar durmayın!

- Zirveye Oynayın - Güçlü strateji kartlarını ne zaman ve nasıl oynayacağınıza karar verip dengeyi lehinize bozun.

- Dev Araştırma Ağacını Keşfedin - Çiftçi, tüccar, diplomat ya da savaş beyi, bunlardan hangisisiniz? Yeni teknolojileri araştırarak uzmanlaşın.

- İhtilafınız İçin Savaşın - Bir ihtilafa katılın, ihtilafınızın düşmanlarına saldırın ve ele geçirdiğiniz düşman bayraklarıyla muzaffer olarak geri dönün!

- Oynaması Ücretsiz! - Stronghold Kingdoms oynaması ücretsiz bir oyundur, yani herhangi bir üyelik ücreti ya da ön ödeme gerekli değildir.
maxayrac3.jpg

Sistem Gereksinimleri

- İşletim Sistemi (OS) : Windows XP SP2, Windows Vista SP1, Windows 7 veya Windows 8 (Güncellemelerin yüklenmesi önerilir)

- İşlemci: 1GHz veya üstü

- Bellek (Ram) : 512 Mb RAM Windows XP (Windows Vista/7 için 1GB+)

- Gerekli HDD Alanı : 150 Mb Boş Alan

- Ekran Kartı : DirectX 9 Uyumlu Ekran Kartı
maxayrac3.jpg

Tanıtım Videosu :

Nasil yani bir saniye, Stronghold'un bildiğin online versiyonu mu bu şimdi !? Anilarim depreşti bir anda, duygu patlaması yaşadim... T.T

Nasil yani bir saniye, Stronghold'un bildiğin online versiyonu mu bu şimdi !? Anilarim depreşti bir anda, duygu patlaması yaşadim... T.T

Aynen öyle, 2012 den beridir var ben de yeni keşfettim 1 haftadır oynuyorum oldukça güzel ve sarıyor.

Kingsage gibi bir oyuna benziyor. İsmini duymuştum ama hiç oynamamıştım.

Kingsage gibi bir oyuna benziyor. İsmini duymuştum ama hiç oynamamıştım.

PC Offline versiyonu vardı çok eskiden "Stronghold Crusader" diye, çok popüler olmuştu Age of Empires gibi ve ben de severek oynuyordum hatta Age of Empires'den daha çok seviyordum. Daha sonra PC versiyonunun yeni sürümleri çıktı ama ilk versiyonu gibi tutmadı ve sarmadı. Her zaman ilk versiyonu kadar eğlenceli birşeyler aramışımdır. Bu online versiyonu da ilk sürüm pc versiyonuna oldukça yakın sayılır, gerçekten sarıyor herkese gözüm kapalı tavsiye edebileceğim dört dörtlük bir strateji oyunu. Şuanda 3 milyondan fazla oyuncusu var.

Ha bu arada oynamak isteyen olursa "Europe 1" e gelsin, ben orda oynuyorum yardımlaşırız yakın olursak :))

PC Offline versiyonu vardı çok eskiden "Stronghold Crusader" diye, çok popüler olmuştu Age of Empires gibi ve ben de severek oynuyordum hatta Age of Empires'den daha çok seviyordum. Daha sonra PC versiyonunun yeni sürümleri çıktı ama ilk versiyonu gibi tutmadı ve sarmadı. Her zaman ilk versiyonu kadar eğlenceli birşeyler aramışımdır. Bu online versiyonu da ilk sürüm pc versiyonuna oldukça yakın sayılır, gerçekten sarıyor herkese gözüm kapalı tavsiye edebileceğim dört dörtlük bir strateji oyunu. Şuanda 3 milyondan fazla oyuncusu var.

Ha bu arada oynamak isteyen olursa "Europe 1" e gelsin, ben orda oynuyorum yardımlaşırız yakın olursak :))
Bak yalanim varsa allah canimi alsin, her aklima geldiginde tekrar yuklerim Crusader ve hic bitiremedim oyunu hala :D Her ikisi de, 50 ve 30 bolumluk o champaignler, yarisinda duruyordu. Oyuna bazen sadece Wolf gibi kale yapabilmek icin girerdim beceremez moralim bozulurdu :D

Ah bir pc isini halletsem direk baslardim da elim kolum bagli suan... Cok kiskandim be abi...

Bak yalanim varsa allah canimi alsin, her aklima geldiginde tekrar yuklerim Crusader ve hic bitiremedim oyunu hala :D Her ikisi de, 50 ve 30 bolumluk o champaignler, yarisinda duruyordu. Oyuna bazen sadece Wolf gibi kale yapabilmek icin girerdim beceremez moralim bozulurdu :D

Ah bir pc isini halletsem direk baslardim da elim kolum bagli suan... Cok kiskandim be abi...
fakirleri anlamak çok zor :D bu oyunu bilecek kadar büyüdünmü sen kaancık :D

yakın başlamak için referans sistemi yok mu.

fakirleri anlamak çok zor :D bu oyunu bilecek kadar büyüdünmü sen kaancık :D
Bir Murat klasiği daha; laf sokucam diye kendini harap etmeler... Oğlum sen portakalda vitaminken biz lionheart ile ortak olup, Wolfu indiriyorduk bee. Hey yavrum hey :D

Aynen güzele benziyor, Ozan'ın dediği gibi referans sistemi varsa bir el atsan abi ? :D

Bir Murat klasiği daha; laf sokucam diye kendini harap etmeler... Oğlum sen portakalda vitaminken biz lionheart ile ortak olup, Wolfu indiriyorduk bee. Hey yavrum hey :D
ulan kaan benden küçüksün daha üniversitelisin sen hatırlatırım ve bahse girerim benden en az 2 yaş küçüksün :D 92 liyim canım :D vitaminmiş heheheh :D

Referans sistemi yok, herkes baştan eşit olarak başlar :)

Arkadaşlar topluca aynı sv de başlayalım ( çok eski sv olmasın )

Yanlış hatırlamıyosam arkadaş davet etme bölümü vardı uye olunca hediye veriyordu ayriyetten oyuna başlarken arkadaşın nickini aratıp yakınlarında başlıya biliyordun

Bizde indiriyoruz bakalım bereketli topraklara düşeriz umarım. :D

----------

bakalım hile falan bişey yazabilecez mi :D

Geri