• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stronghold Kingdoms Genel Bilgiler & Sistem Gereksinimleri & Kayıt

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar topluca aynı sv de başlayalım ( çok eski sv olmasın )

Yanlış hatırlamıyosam arkadaş davet etme bölümü vardı uye olunca hediye veriyordu ayriyetten oyuna başlarken arkadaşın nickini aratıp yakınlarında başlıya biliyordun

Davet bölümü var da pek düzgün çalışmıyor herhangi bir mail sallayarak davet yapabiliyorsun ve ödülünü yine alıyorsun, illede birilerinin senin davetin ile kayıt olmasına gerek yok yani.

Europe 1'yim, nickim Deepbluen.

Davet bölümü var da pek düzgün çalışmıyor herhangi bir mail sallayarak davet yapabiliyorsun ve ödülünü yine alıyorsun, illede birilerinin senin davetin ile kayıt olmasına gerek yok yani.

Europe 1'yim, nickim Deepbluen.

çok eski sv ben yeni sv açılmasını bekliyeyim

Pek bu tarzda oyun oynamıyordum, güzel geldi. Norveç'te bir yere attı beni

Geri