• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sülalesinde Benim Ailem Gibi Dışlanan Başka Bir Aile Var Mı?

Evde nasıl hor görelim.Evden kovsak başka ev alır.Bilmiyorum artık sıkıldım çok yakında patlarım.

Vurucaksın tekmeyi şimdi buraya satırlar dolusu yazardımda gerek yok konuşma gereği bile duyma onlarla..

benimde lanet olası dedem var hiç kusura bakmayın
adam ne halt yiyorsa başımıza bir şeyler açıyor
hırsızlık yapıyor her b*k yiyor sonrada bizim başımız yanıyor
geçenlerde borç almış tefecidenmi nerden bilmiyorum adamlar zorla kıstırıyor babamda mecburen karşı çıkamıyor
görüşmediğimiz halde para istiyor halamlarda mecbur görüşüyor o nedenle
başımız dertte :D bu olaylara gülerek bakıyorum ama biyandanda kötü :D bu yaşta hırsızlık yapıyor yaş 70-80 geçik :D

benimde lanet olası dedem var hiç kusura bakmayın
adam ne halt yiyorsa başımıza bir şeyler açıyor
hırsızlık yapıyor her b*k yiyor sonrada bizim başımız yanıyor
geçenlerde borç almış tefecidenmi nerden bilmiyorum adamlar zorla kıstırıyor babamda mecburen karşı çıkamıyor
görüşmediğimiz halde para istiyor halamlarda mecbur görüşüyor o nedenle
başımız dertte :D bu olaylara gülerek bakıyorum ama biyandanda kötü :D bu yaşta hırsızlık yapıyor yaş 70-80 geçik :D
işte bazıları maalesef sonradan kafayı yiyor allah kimseye göstermesin inşallah sizinkide düzelir

Sen üzerine düşeni yap, Gerisini Allah'ın takdirine bırak. Anne-Babaya sitem en büyük günahtır. Bak Allah kimseyi Anne-Baba ile imtihan etmesin, bilmiyorum sen farkında mısın ama Baban' da eğer onlara ters davranır ise şuan sen onların hangi hareketlerine kızıyorsan aynısını Babana yapacaksın, Senin çocuğun senin yaptıklarını sana vs. Bu kısır döngüdür, bu dediğimi nereye gidersen git görürsün, kim Anne-Babasına ilgi göstermeyip, hayasız davranır ise aynısını çeker. Ve iki yakası bir araya gelmez. - Ayrıca bu dediğin olay hemen hemen %80' imizde var, yaşlılar işte ne yapabilirsin ki onların kendine göre doğruları var.

Sanırım sen biraz kıskançlık yapıyorsun.
Yazdıklarımı iyice oku ve anlamaya çalış.
Öncelikle dedenin sana bir şey alıp vermek gibi bir zorunluluğu yok bunu çok iyi anla. Parasını istediği yere istediği şekilde harcar beraber kazanmadınız bu konuda onu sorgulamaya ufacık bile hakkın yok bunuda iyi anla.
İsterse yakar isterse dağıtır ister size yardım eder ister etmez seni hiç bir şekilde bağlamaz. Bu konularda sen ve ailen hatalı.
Haklılık payında var.
Sizin kazançınız ve harcamalarınızda dedeinizi bağlamaz yok işimize burnunu sokuyor diyorsan ozaman işine burun sokturmamayı öğren ailen ile birlikte. Sinir hastası olmaya gerek yok yani
Karşında ki kim olursa olsun senin adına söylüyorum sınır ve çizgilerinin olduğunu çok iyi bilmeli bilmeyenede çok iyi anlatmalısın.SInırlarını çizgilerini geçen baban dahi olsa buna müsade vermemeyi öğren.
Bunları yapmak saygısızlık değildir saygısızlık yapmadıkca.Bu deiklerimi saygı çercevesinde de yapabilirsin.
Kendi adıma konuşayım yeri gelir kendi babam bile benden çekinir hoşlaşmadığım bir iş yaparda benden olumsuz yanıt alır diye. Bunu insanlara iyi anlatırsan işte ozman varlığını ıspatlamış olursun. Varlığınızı sıpatlayamazsanızda ezile ezile ezik gibi gezersiniz.
Not: Gaz vermek gibi olmasın ama amcaoğlum babamı ölümle tektit ederse onu olduğğğu yere gömerim fatiha okuyanı çıkmaz.Bunu yapacağımı amcaoğlumda çok iyi bilir başı bir gün dönersede babama bu yüzden saygıszca konuşamaz.
Zırlamayı kes ve hayata karşı duruşunu belirleyip varlığını ıspatla.

---------------------------------------

Son düzenleme:
Bendede aynı durum var :) Sülalemizde kimseden hayır görmüyoruz, amcam, dayım, kuzenlerim, yeğenim, dedem hiç biri umrumda değil yani. Senin dediğin gibi ölseler hiç koymaz, en çok saygıyı biz gösteririz, en çok sevgiyi biz gösteririz, en sonunda en güzel kazığı yiyen biz oluruz. İşte bu yüzden abimler olsun, bizimkiler olsun bundan sonra yüzlerine bakmıyor onların. Benimde umrumda değil şahsen hayatımıza girmesinler tek isteğim bu.

Geri