• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sunucu dahil guild amblem fix!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Camstudio ile çektim fakat ekran renkli renkli ve kutucuklu aynı zamanda dansöz kadın gibi bi sağa bi sola kıvırtıyor?? Bunun ayarlarını mı yapmak lazım yoksa başka bir program öneren varmı arkadaşlar??

Camstudio ile çektim fakat ekran renkli renkli ve kutucuklu aynı zamanda dansöz kadın gibi bi sağa bi sola kıvırtıyor?? Bunun ayarlarını mı yapmak lazım yoksa başka bir program öneren varmı arkadaşlar??

Sana dedim camstudio ile yapma diye fraps kaliyor o 4 gb yi rarliyarak 20-30 mb yapabiliyorsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fraps ile çekiyorum bu sefer yemin ederim mal oldum bu 3. video tekrar aynı şeyi çekmekten sıkıldım :D

Cok saol vallaha , bide media pk yı nasıl patch edicez o konuda yardım edermisin?

Yaptım fakat; FtpSetCurrentDirectory[Dir: ./SRO_CREST] Failed (0, 550 CWD failed. "/SRO_CREST": directory not found.
)

ShardManager bu hatayı veriyor

Yaptım fakat; FtpSetCurrentDirectory[Dir: ./SRO_CREST] Failed (0, 550 CWD failed. "/SRO_CREST": directory not found.
)

ShardManager bu hatayı veriyor

Vsro fileslerinin içinde çıkan SRO_CREST dosyasını kendimiz oluşturduğumuz SRO_CREST dosyası içine atıyoruz ve filezelladan oluşturduğumuz dosyanın içine koyduğumuz SRO_CREST dosyasını seçiyoruz. Yani şöyle;

SRO_CREST/SRO_CREST

----------

Patch işlemini yapmak için forumu araştırabilirsiniz arkadaşlar sabit konularda yanılmıyorsam olması lazımdı. (Toplu çözümler konusunda)

Sanırım 1 sene önce böyle bir sorunla karşılaştım internette araştırdığımda direkt SQL'ye query yollanarak hallediliyordu. Elinde query olan biri var ise yardımcı olabilirmi ?

Oncelikle merhaba arkadaslar 1 hafta kadar once bu konuyu videolu anlatimla beraber anlatacagimi soylemistim fakat bilgisayarim 6 gundur acik oldugu icin HDD yandi :D bana surekli mesaj geliyor konuyu acmam icin bende bekletmemek adina bu konuyu simdilik yazili acikliyorum bilgisayarim gelince videolu anlatimi da konuya ekliyorum. Basliyoruz;

1- Bilgisayarim>Yerel disk C: ye SRO_CREST dosyasini yapistiriyoruz.(SRO_CREST dosyasinin icine bir tane daha SRO_CREST dosyasi olusturarak)

2- Filezella dan yeni bir kullanici olusturuyoruz daha sonra shared folders bolumunden C: ye olusturdugumuz dosyayi seciyoruz.

3- Server.cfg yi aciyoruz ve shardmanager kismindaki ftp:// yolunu su sekilde duzenliyoruz:
[url]ftp://kullanici[/URL] adi:sifre@ip adresi (tirnak isaretlerine dokunmadan)

4- Daha sonra Media.PK2 den type.txt yi cikartiyoruz. MARKFTPADDR yazmasi lazim suan hatirlamiyorum biliyorsunuzdur zaten basi ftp:// ile basliyor. Orayi server.cfg de kullandigimiz ftp:// yolunun aynisiyla degistiriyoruz.( Kopyala yapistir yapabilirsiniz). Bu yolun altindaki satiri da 'SRO_CREST yapiyoruz ve kaydediyoruz. Daha sonra import edin veya oyuna update yaptirin.

Simdi Guild amblem islemimiz tamamlandi fakat hala beyaz gorunuyor?? Cozumu assagida devam edelim;

Buraya kadar tamam benim güvenlik duvarı kapalı bu yüzden takıldım burada ne yapmam lazım açayım mı :)

Geri