• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Süper Bi Soru Daha....

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1M Nedir Ki Tam Sınıra Gitsin Çok Az Birşey İşesin Sonra Pipisini Sıksın Acayip Açır Su Birikir İçeride Elini Bıraktıgı An 4-5 Metre Uçar Ben Denedim :D

Senaryoyu söglüyorum çocuk hem işerken hem koşuyor 1m yaklasıca agaca zıplıp agacın yanında işerken ölüyo ??olabilrmi?:D

bence cocuk ağacın üstünde duruyo her geceni öldürüyo cişi gelince de oraya yapıveriyo :D

1 Metre dediğin nedirki tek atışı kalmış alet !

Edit:1 yıl ameliyatla tutar çişini Mars'a işer ani basınç zaart ! diye ??

Ağaca sürekli yıldırım düşüyor ölenler bu yüzden ölüyor bu velette ağacın altına edince iletim sağlanıyor ve yıldırım ona işlemiyor.

oda bişeymi 7 metre uzağa işiyorum çişimin değdigi yerde canlı kalmıyor :D

Geri