• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Superonline Coştu...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
50 Mbit olan hızım şuanda şu vaziyette...

Türkiye genelinde herkeste benzer bir durum varmış... Super Online kullananlar bu fırsatı değerlendirsinler arşiv yapsınlar :D

Selam ümit bey bizim de 16mbit olan hızımız 6mbit, sadece ve sadece TTNET farkıyla... :D

3801284975.png

Bir an hoş oldu için,indirme yapalım birazcıcık :D

ben lolde lag yapıyor diye skype kapıyorum süperonline geçebilsek keşke kaç para bu paket

TTNET ile 2 yıl sözleşme daha yenı yaptım ahh ahh :pff

Normalde böyle bir tarife yok, bir ara telefonu taşıma kampanyası vardı. Telefonu taşıyınca böyle uygun bir paket veriyorlardı şimdi yok sanırım. Ama yinede normal paketler TTNet den 10 kadat daha hızlı ve uygun.

Fiber olması şart mı bu paket için DSL olsa olmaz mı ?

Fiber olması şart mı bu paket için DSL olsa olmaz mı ?

Superonline'ın ADSL paketleri TTNet ile aynı pek fark yok. Zaten yanılmıyorsam ADSL li TTNet in altyapısı üzerinden veriyorlardı. Fark fiberde var kendi altyapıları üzerinden hizmet verdikleri için.

Geri