• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Superonline Coştu...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ultranetine s*çtığım ttneti hala daha fiber bağlayamadılar.Hesapta Türkiyenin en batısındayız.Artık 2023 te twitchte yayın yaparım tabi twitch kalırsa o zamana kadar.

vay be 4 gb lık dosyayı 3 dakikada çekiceğimizidemi görücektik başıma taş yağıcak :DDD

69 lira ödüyorum 50mb internet 100gb akk var, gece akk yok serbest + telefon :))

güya bize ucuz paket yaptılar 2 senelık anlaşma 8mb internet,telofonla 70 lira telefonda 6 ay filan süresi geçende 130 tl ödedim az kaldı az anlaşmanın bitmesine :'(

İndirmeleri gece bıraksan zaten gündüz 100lık kotayı bir ayda dolduramazsınki o yüzden her ne kadar saçma işi olsada süperonlinenin akksi gece kuşu tarifesi işi birazda olsa yumuşatıyor. :D

Fiber olmasa da olur 84 lira ödeyip 32 mbit ile 2 mbyte / sn indirme zar zor yapıyorum ve 100 GB AKK sonrasında 300 KB ile bekle bekle ölüyorum :). ADSL var diyor taahhüt bitsin bende bi deneyeyim fiyatı uygun olur en kötüsü. Hem ADSL de 100 MBite kadar kaldırabiliyor zaten.

Fiber olmasa da olur 84 lira ödeyip 32 mbit ile 2 mbyte / sn indirme zar zor yapıyorum ve 100 GB AKK sonrasında 300 KB ile bekle bekle ölüyorum :). ADSL var diyor taahhüt bitsin bende bi deneyeyim fiyatı uygun olur en kötüsü. Hem ADSL de 100 MBite kadar kaldırabiliyor zaten.

32 mbit aldığın zaman zaten direk 32 mbit ile almıyorsun 32 mbpsye'kadar adı üstünde.
Ama 32 mbps olarak direk aldığın var o çok çok pahalı.
8 mbpsye kadar olan ile 1 mbps indirirsin en fazla

32 mbit aldığın zaman zaten direk 32 mbit ile almıyorsun 32 mbpsye'kadar adı üstünde.
Ama 32 mbps olarak direk aldığın var o çok çok pahalı.
8 mbpsye kadar olan ile 1 mbps indirirsin en fazla
O kadarını biliyorum zaten ona niyaden konuştum da sen neden banlandın iki dk da

Fiber alt yapımız malesef yok , türk telekom bile hatları berbat 2mbit hıza sabitleyip sadece haber , foruma bakabiliyorum.TTNET-Türk telekom lanet olsun size.

5 gün oldu hâlâ 2 katı. " Acaba hata değil mi ? " diye sormaya başladım...

3808981409.png

ben şu hız testi olayını çözemiyorum ben siteye girince 3 tane hosted gözüküyor. ben hangisine bağlıyım çözemedim.

Geri