• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Superonline vs TTNET

Ttnet söz verdiği 8mbit'i de vermiyor kotaya bakmadan. En fazla 700 ile indiriyorum? O da 5,5 mbit gibi bir şeye denk geliyor. Kesilmeler olmasa ona da laf etmem ama 3 dklık youtube videosu sırasında 2 kere internet gider mi lan ? Birde neymiş Kotalı değilmiş. 50 Gb adil kullanım kotalıymış. O bitince en fazla 3 mbit'e iniyor ama bak. Daha fazla düşürmüyorlar. Orda haklarını yemeyim. Söylediklerini yapıyorlar. 330 kb ile indirme yapabiliyorum. Yıl 2013. 80 lira telefon faturası ödüyoruz. Ama hız 300 kb. ti ti nittin çık mimnınız.

beni de geçen hafta aradılar bizim de 50 gb adil kullanım kotası var 50 ye gelince internet inanılmaz düşüyor ama ben bunu modemin ayarını değiştirerek çözdüm 17 günde 130 gb kota harcadım sonra ttnet den telefon geldi bu kadar kotayı aşamamanız lazım 100 gb adil kullanım kotası istermisiniz dedi bende suratına kapadım :D

beni de geçen hafta aradılar bizim de 50 gb adil kullanım kotası var 50 ye gelince internet inanılmaz düşüyor ama ben bunu modemin ayarını değiştirerek çözdüm 17 günde 130 gb kota harcadım sonra ttnet den telefon geldi bu kadar kotayı aşamamanız lazım 100 gb adil kullanım kotası istermisiniz dedi bende suratına kapadım :D

mtu olayını diyorsan bende nedense işe yaramıyor o. İlk değiştirdiğin an artıyor 10 sn geçmeden düşüyor. Yolun geri kalanına katırlarla devam ediyosun.

ttnet pişmalıktır. arkadaşımızın da dediği gibi aşırı ping ve düzensiz (upload / download dağıtımı) adsl hızı nedeniyle ttnet hattımı 24 aylık sözleşme bittiğinde superonline a geçmiştim. kaliteli hizmet anlayışı ile hız düşüşü gibi gibi bir problem kesinlikle yaşamadım. sadece ay da 1 kere ye mahsus bölgenize bağlı olarak 3 saate yakın bir kesinti oda gece saat 02:00 ile 05:30 arası santral bakımı olmaktadır. gece kesintilerinde 0850 222 0 222 müşteri hizmetleri size detaylı bilgi verecektir.

ttnet kullanıyorum 8mbit fakat en fazla 5mbit ve upload speed denen birşey yok her ay ortalama 80 bazen 90 + 20tl kullansanda kullanmasanda

Süper online geçicem bende en geç bir ay içinde(taşınıcaz) fiber bağlatıcam yetti gayrı

tekirdağ bölgesinde fiber yokmuş :/ rezillik ya bende fiber düşünmüştüm neyse bu ülkede yaşıyorsan çekicen arkadaş ben bunu anladım

Buda benim Süper Online FİBER

ilk pc yi aldığımızda cahillikten TTNET e geçtik sadece o var biliyorduk pc açmadığımız halde 280 TL felan fatura gelince birinet e geçtim sonra birinet el değiştirdi kötüleşti süperonlineye geçtim sıkıntısız devam ;)

Speedtest.net - My Results

Ücreti ne kadar.Doping ile 1mbit zor alıyorum 1 haftadır.:saw:

Telefonla arasam 15 dk müzik dinletiyorlar.
Akk geçtiğim halde 5mb alıyorum (: online işlemlerde canlı destek var ordan ulaşabilirisin
---
2854800004.png
Yeter ;)
qp1du.jpg

Son düzenleme:
Eskiden TTnet ADSL kullanırdım sonradan Super Online'a geçmeye karar verdim ancak bulunduğum yerde fiber altyapısı yoktu. Onun yerine Super Online ADSL önerdiler bana fiyatı o zaman bir kampanya ile daha makul olduğu için geçiş yapmıştım.

Yaklaşık 1.5 Senedir Super Online ADSL kullanıyorum ve bir sıkıntım yok. Ama TTNET ADSL den daha mı iyi derseniz hayır değil, aynı... Çünkü her iki ADSL hizmeti de TTNET'in alt yapısı üzerinden sunuluyor. TTNET Adsl neyse Super Online Adsl de o... Hiç bir farkı yok nerdeyse.

Bulunduğun yerde Superonline Fiber varsa ona geç hiç düşünme ama yoksa o zaman TTnet de devam etmeni öneririm. Zira Smile, Biri, Uydunet, Turknet vb firmalar TTnet den kat ve kat daha sorunlu ve daha kötü... Zaten bunların çoğu da yine TTnet'in aşt yapısını kullanıyor. Bu işin asıl kaynağı TTNet o nedenle hizmeti ilk yerden birinci elden aracı olmadan almanız sizin için her zaman daha iyi olacaktır.

Eğer Super Online Adsl de kafana yatan uygun bir paket varsa ona da geçebilirsin. TTnet Adsl den bir farkı yok. Bunun dışında kesinlikle farklı bir firmaya yönelmeni tavsiye etmem sonradan çok pişman olursun. Ttnet kötüdür sorunludur ama yine içlerinde kötünün en iyisidir.

Geri