• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sürpriz Konusunda Yardımınıza İhtiyacım Var. :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Evet arkadaşlar, bir kız konusuda benden çıktı.. Hiç tahmin etmezdim böyle bir konu açacağımı ancak iş başa düşünce açmam gerekiyor. :)

Kısaca özetleyeyim;

Kızla artık sevgili yoluna girdik, ancak teklif etmedim henüz. Yani, bildiğiniz sevgili gibi konuşuyoruz aşkım, hayatım diyemiyoruz birbirimize teklif etmediğim için.

26 Aralık benim doğum günüm, doğum günümde ona teklif edicem ama farklı olmasını istiyorum.. Çevremizde sadece 3-4 kişi olacak onlarda arkadaşlarımız, strese girebileceğim bir ortam yok ancak hayatımda ilk kez böyle birşey yapacağım.

Elimde gül olacak, ve diz çökerek teklif edeceğim.. Ancak extra birşeyler gerekiyor, örnek veriyorum pastanın üstüne yazı yazmak, duvara yazı yazmak tarzında farklı birşeyler olsun istiyorum.. Kıza yarın teklif etsem kabul edecek biliyorum ancak farklı birşeyler olmasından yanayım :)

Sizdende istediğim, önceden yaptığınız veya aklınızda var olan bu tarz bir süpriz hakkında yorumlarınızı benimle paylaşmanız. :)

Şimdiden yorum yapan herkese teşekkürler.

Bu arada;

Benim yaşım 18
Kız arkadaşım 17 yaşında.

Son düzenleme:
normalde bu tarz konulara çocuksu bakıyorum ama sen daha seviyeli ve sempatik bir şekilde anlatmışsın durumunu.O yüzden engin tecrübelerimden ipuçları vereceğim sana işine yarayabilir.Fakat şunu sormam lazım yaş kaç hani ona göre tavsiye vereceğim ağır da kaçabilir çocuksu da görünebilir tavsiyem bunu sormadan söylersem:)

---------------------------------------

Son düzenleme:
tamam bak bu olabilir o zaman :) ama arkadaşın da dediği gibi 20 gün sonrası çok uzun bir süre..Siz bir mekanda buluşun ama cafe olursa servisi sen ayarlayacaksın.Şöyle birşey servis edebilirler sizin masaya mesela ;)
images
ne o teklif cümlesini kurmana gerek kalır nede o bekleyiş... bir bakış ve ince bir gülümsemeden sonra sen sus o cevap vermek zorunda kalır;) daha çok şey sayabilrim...

Son düzenleme:
tamam bak bu olabilir o zaman :) ama arkadaşın da dediği gibi 20 gün sonrası çok uzun bir süre..Siz bir mekanda buluşun ama cafe olursa servisi sen ayarlayacaksın.Şöyle birşey servis edebilirler sizin masaya mesela ;)
images
ne o teklif cümlesini kurmana gerek kalır nede o bekleyiş... bir bakış ve ince bir gülümsemeden sonra sen sus o cevap vermek zorunda kalır;) daha çok şey sayabilrim...
Düşünücem bunu :)

Düşünücem bunu :)
ben bu servisi yaptıktan sonra günün devamında kent ormanına götürmüştüm kızı ama bunu düşünme :D önceden sen hallet işini doğum gününde o birşeyler yapmak zorunda kalır.Buluşmada erteleme yapmak isterse yanlış anlama hiç zorlama hassas günlerinde olabiliyorlar ;)

ben bu servisi yaptıktan sonra günün devamında kent ormanına götürmüştüm kızı ama bunu düşünme :D önceden sen hallet işini doğum gününde o birşeyler yapmak zorunda kalır.Buluşmada erteleme yapmak isterse yanlış anlama hiç zorlama hassas günlerinde olabiliyorlar ;)
O günü iple çekiyor, meraktan çatlayacak zaten. :D

Vay benim gardaşım tabularını yıkmaya mı gidiyor? Vay benim gardaşım hayırlı olsun. Keşkeği ne zaman yiyoruz?

o değilde kıza açılırmışın kız kardeşim gibi görüyom seni dermiş :D

o değilde kıza açılırmışın kız kardeşim gibi görüyom seni dermiş :D
Öyle bir şeyin imkanı yok şu saatten sonra. :D

Kıza git Starbucks'ta kahve ısmarla, yıllardır kahrını çeken Hakan'a bi keşkek ısmarlama. Git, burdan git. Aramızda ki herşey yalanmış..
Kanka, burda starbucks'u bırak oturacak yer bile çok nadir biliyosun küçük yer.

Büyük şehirde olsam, neler neler yapardımda işte elimizdeki imkanlar. :D

klişe şeylerden uzak dur bence diz çökme falan filan daha farklı ve şaşırtıcı olsun..oturup düşündüğündede çocukça gelmemeli :)

Geri