• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Survivor Kadar Saçma

|ChivasRegaL|

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Haz 2011
Puanı
17
bir program daha yok herhalde ev arkadaşım izliyor şimdi gözüme çarptı ödül 1 tepsi börek ve adamlar tepsiyi yaladı resmen bu kadar da olmaz :D

Televizyona aptal kutusu diyorlarya işte o terimi en çok şu program yayınlanırken hakediyor televizyon.

İnsanlar bu kadar mı düşer.. Yaşı büyümüş fakat boş yaşamış insanları gördüm orada. Aç kaldıkları falan da yok kimse inanmıyordur sanırsam? Resmen ergen ruhlu insanlar ya böyle saçma konuşmalar olabilir mi? İnsanlar birde izliyor bunları zaten orada kopuyorum ben, mübarek bunun neyini izliyorsun?

bunun programla alakası olduğunu düşünmüyorum kişilikle alakası var o yalıyor diye hepsi yalayacak hali yok yalayan sanırım ahmet dursundu 2 yumurta kavgası yaptı yumurtayı yüzsüz gibi istedi kızdan kızda vermeyince komplo ile gönderdi kızı

Para hırsı insana neler yaptırıyor işte burada onu görüyoruz

Ben severek izliyorum. En azından saçma diziler ve saçma sapan kadın programlarından kat ve kat güzel. İnsanın kazanma hırsı için neler yaptıklarını gösteriyor. Ben inanılmaz keyif alıyorum.

Evet kazanma hırsı için tepsi yalamak, tavuk taklidi yapmak vs :D
Sen galiba hiç aç kalmadın? Yokluk görmedin herhalde? Ben şahsen gördüm. Yokluğun ve açlığın ne olduğunu anlayabiliyorum. O yüzden hani reklamda olur ya açken sen, sen değilsin. Aynen o şekilde.

Sen galiba hiç aç kalmadın? Yokluk görmedin herhalde? Ben şahsen gördüm. Yokluğun ve açlığın ne olduğunu anlayabiliyorum. O yüzden hani reklamda olur ya açken sen, sen değilsin. Aynen o şekilde.

Çok şükür varlıkta gördüm yoklukta. Şimdi olayı böyle drama bağlamamak gerek yok açlıktı yok yokluktu falan sonuçta bunlar sadece yarışmacı :D ayrıca yaptıkları resmen reyting başka bir şey değil çok belli :D

Benim arkadaşların tek dediği; "Survivor'ı karı-kız için izliyorum qnq."
Herneyse bu konuda yerim yok sanırım. :D Ömürümde hiç izlemedim. :D

Geri