• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Survivor Kadar Saçma

Bir sene önceki yarışmada tüm ödüller reklamdı.O kadar parası var hala 5tl tişört giyiyor.

reis seni burda yakalamışken ntoskrnl.exe bilirmisin nedir bu lanet şey?

Windows açılışını sağlayan dosya olması gerek durduk yere mavi ekrana düşmelerle başlıyordu.Format atılacak durum yoksa onarım yapmalısınız.Ardından bir anti-virüs programı ile taratın.

Windows açılışını sağlayan dosya olması gerek durduk yere mavi ekrana düşmelerle başlıyordu.Format atılacak durum yoksa onarım yapmalısınız.Ardından bir anti-virüs programı ile taratın.
sıkıntıda orda format attım 15 gün sonra tekrar başladı :D garantiye vermedin çözebilsem çok iy olacak bi el at bana

sıkıntıda orda format attım 15 gün sonra tekrar başladı :D garantiye vermedin çözebilsem çok iy olacak bi el at bana

Biçimlendirme ekranındayken hızlı seçeneği seçilmeyecek.Diskin tamamen biçimlendirilmesi gerekir.Garantisi varsa hiç uğraşma garantiye gönder başın ağrımasın.

Biçimlendirme ekranındayken hızlı seçeneği seçilmeyecek.Diskin tamamen biçimlendirilmesi gerekir.Garantisi varsa hiç uğraşma garantiye gönder başın ağrımasın.
komple kasayı vermek istemiyorum garantiye ben 1 ay ne yaparım pcsiz :D ramleri diyorum değiştirsem yada hangi parçada olduğunu bir bulabilsem yazılımsal değil sanırım formatla bile çıkmadığına göre

burda saçma olan birşey yok hocam program gayet keyifli.tepsi böreği bittikten sonra altını sıvazlamış neolmuş bundan.Aksine çok keyifle izlenebilecek ve yarışmalarında eğlendiği aç kalmayı saymazsak çok güzel oyunlar oluyor zevk işi.

Geri