• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tahmini Youtube Kazancı

Konu açılmışken bende sorayım.

Sözleşmemiz bitmeden quizgroup dan çıkma imkanımız var mı? 4-5 aydır ödeme yapmıyorlar. Kullanıcı paneline de erişemiyoruz.

Konu açılmışken bende sorayım.

Sözleşmemiz bitmeden quizgroup dan çıkma imkanımız var mı? 4-5 aydır ödeme yapmıyorlar. Kullanıcı paneline de erişemiyoruz.

Bir yerde gördüm kanaldan ülkeyi çin yapıca otomatik mi atmış para kazanmayı kapatıp yada onun gibi bir şey istersen dene ama tets bir sonuç doğurur mu bilmem.

usta eşleşen verdiğinde uyarı vermiyor mu benim kanalda veya adsensede herhangi bir uyarı yok :D bugun baktım günlük görüntülenme 205 Page RPM 4.75 TL ama tahmini kazanç 0,1 bile gelmemiş

Raporlar daha bir kaç günlükse 1 k izlemeye tıklanma göstrrmeyebişir spam cekerken bende öle oluyordu.

Raporlar daha bir kaç günlükse 1 k izlemeye tıklanma göstrrmeyebişir spam cekerken bende öle oluyordu.
sağolasın abi :D birşey daha sormak istiyorum spam çekmek derken sahte izlemelerden mi bahsediyorsunuz yukardada konuşulmuş yoksa videoları başka platformalardan derlediğim için mi spam yapmış oluyorum :D

Youtube da da monopoller oluştu, birkaç hesap youtube pazarını domine ediyor sanki. Bildiğim kadarıyla binlerce izlensen bile bir getirisi olmuyor, alanda idol olmadıkça faydası yok.

Geri