• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Takaslık Galaxy S3

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MDIcoz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MDIcoz

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Eki 2012
Puanı
11
Merhabalar 1 aydır kullandıgım full tertemiz 2 sene garantili TURKCELL'den alınmış.
Herşeyi eksiksiz ve full hasarsız çiziksiz SAMSUNG Galaxy S3'umu Xperia Z veya iPhone 5 ile takaslıyorum yurtdısı cıhazlarıda olabılır sorun olmaz. Azda olsa farkını verırım. Teklıflerı beklıyorum Telefon Siyah 16 GB'dır. 0 Gibidir.

Son düzenleme:
Direk sat bana sattığın parayla da alırsın istediğin telefonu :) Telefonun ithalatcı garantili mi yoksa nasıl?

Telefon Türkiye TURKCELL Malı 2.180'e aldım Ekim'de 2 yıl garantı 0 gibi tertemız cok az kullandım

Yok canım o kadar degıl Faturada oyle Ekımde aldıgımdan. Ben iPhone 5 veya Xperia Z arıyorum.

hayır 1 Ay kullandım duruyordu telefon sus gıbı iphonem oldugu ıcın.

her ne kadar s3 özellik bakımından iphone 4s den üstün olsa da (5 demiyorum) 4s ile takas eden bile olmuyor. Yani "Türkiye'de" iphone 5 - s3 takasını zor bulursun. 2. ele s3'ü 800 tl alıyorlar, iphone 4s 850 900 tl. 1 ay da kullansan kutu açıldıktan sonra telf. 2.el oluyor ve fiyatı direk düşüyor. umarım takas bulursun :)

ayrıca s3 gerçekten güzel telefondur. 6 ay kullandım ve oldukça memnundum fakat ekranı büyük olduğundan sorun oldu ve sattım

Hayırlı satışlar öncelikle ama takas etmek istediğin telefonlar 1800 2000 tl senin telefonunun şuan ki 0 fiyatı 1000-1300 tl arası bence sen telefonunu sat üstüne biraz daha ekle ancak öyle alabilirsin istediğin telefonları tekrardan hayırlı satışlar dilerim.

Xperia z alma sakında ekranı tamamen rezaletmiş youtube'da videolara bakabilirsin

Sony'nin pohpohlaması o s3 den şaşma diyorum ben sana :D

Hayırlı satışlar öncelikle ama takas etmek istediğin telefonlar 1800 2000 tl senin telefonunun şuan ki 0 fiyatı 1000-1300 tl arası bence sen telefonunu sat üstüne biraz daha ekle ancak öyle alabilirsin istediğin telefonları tekrardan hayırlı satışlar dilerim.
2.el ve yurtdıslarına zaten verıyorlar maksat temız bırınden bulabılmek kendım gıbı

Geri