• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tamamen Bugsuz Silkroad Emulatöre ne dersiniz? Hadi Buyrun.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan heavy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
oyunu kurdum loaderle denıyorum gırmeyı ama c9 hatası alıyorum yardım edebılırmısınız

biride çıkıp sevabına kurulumun nasıl yapılacağını anltasa keşke.

----------

Teleport ardından guildler siliniyor, açık olan scrollar siliniyor. 11 Levele kadar normal geliniyor sonrasında mob başına 0.01, 0.04 arası exp veriyor. (Rate ayarı yapmadın inilerden 11 levele kadar normal geldiği için) Bir çok şey var aslında bu kadarını yazdım yazsam say say bitmez. Tamamen bugsuz dememelisin. İtem link çalışmıyor vesaire...

Birde şöyle bir olay var;

23YrBc1.jpg

pSotSIC.png

Karakterler birbirini göremiyor. (Ara sıra oluyor bu fakat sürekli bu şekilde kalıyor)
dikkat edersen senin ikinci char orda postun içinde görünüyor dostum iyi bakarsan göre bilirsin

Açık kaynak kodlarını paylaşmayı düşünür müsünüz ?

Ya Allah Rızasi İcin Su Oyun Kurulumunu Anlatcak veya Video Yapacak Birisi Yokmu Cevap

dikkat edersen senin ikinci char orda postun içinde görünüyor dostum iyi bakarsan göre bilirsin

Charın orjinal yeri 1. resimdeki olan ayrıca kapının orada 1 tane daha bu chardan mevcut yani squirreleu karakterinden oyunda 3 tane var. 1 tanesi orjinal 2 tanesi kopya anladın?

Aşırı fazla bug var arkadaşlar buglar düzeltilmeden uğraşmaya değmez...

Sonunda Kurdum Öle Böle :)Sro güzel Yapmiş hic dc felan yemiyom seri kullanmama ragmen
OdY0BP.png

arkadaslar emulatorler bana gore diger private serverlere gore kullanissiz ve kisitli
bu benim gorusum yinede sizin tercihinize kalmis

Beyler Sakin Kurmayin 2 3 gündür bunu kurdum oynadim öle çok bug var gereksiz ben pazar günü vsro server kurucam en iyisi o

Arkadas ise bak adam gelmis 2 senelik konuya biri dosyalarımı calmıs bilmemne bu yüzden bu ..... inat bugsuz emulatorü paylasıcam yazmıs emulatoru bu emulator 2014 haziran aylarında geliştirilmesi bırakıldı coğu sistem hatası giderildiği tamamen stabil değil hala bir cok bugu bulunmakta sen kimi kandırıyon emulatorün yapımcıları zaten acık kaynak koduyla emulatorü paylaşmıstı gelmis benim diye paylasıyorsun

Linkler Çalışmadığı İçin Çöp kutusuna Taşınmıştır...

Geri