• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Taner- Affetmedim Kendimi

Terk-i Diyar

Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
755

[BILGI]
Albüm Adı: Hiç Affetmedim Kendimi

Şarkı Sözleri:

Bir günah işledim kaybettim seni
Bilirim geriye dönmezsin
Bir günah işledim çok üzdüm seni
Bilirim bir daha sevmezsin

Her gece seni özledigimi
Söylesemde

Faydası yok bilirim
Her gece seni unutmak için
Sevişşemde
Sen başkaydın sevgilim

Ben hatalarım için
Sana yaptıklarım için
Hiç affetmedim kendimi
İnan bana hala sızın içimde
Aglarım düşündükçe
Hiç affetmedim kendimi[/BILGI]

[ACIKLAMA]Taner olarak bilinen pop sanatçısı asıl soyadı Yazıcı'dır. Taner Yazıcı, 9 Şubat 1973'te Gemlik Bursa'da doğmustur.

Müziğe ilk ortaöğrenim yıllarında aldığı gitar dersleriyle başladı. Ortaöğrenimini tamamladıktan sonra, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü'ne girdi. Üniversite öğrenimi sırasında müzikten de vazgeçmeyen Taner, ilk profesyonel tecrübesini çeşitli barlarda yaptığı sahne çalışmalarıyla kazandı. Solo performansını bu yıllarda geliştirdi.
1996'da Raks müzik'in alt firması S Müzik ile anlaşarak, ilk albümü "Affetmedim Kendimi" 1998'de çıkardı. Bu albümdeGaro Mafyan, Zeynep Talu Turşucu ve Seda Akay'la sadece çalıştı.

2001'de Universal firmasının S Müziği devir almasıyla, Taner'de ikinci albümü Universal etiketiğle "Aşk Mazi Oldu" piyasaya çıkardı.

Askerlik hizmetinin sonrasında uzun ara veren Taner hayatını barlarda şarkı söylerek geçerken Şubat 2010'da OSSI Müzik'le bir ufak çalışmayı, bir single piyasaya çıkardı, "Gönüllü". 3 şarkı bulunan single'de Erol Özdamar, Murat Uncuoğlu ve Töre Cengiz'le çalıştı.
[/ACIKLAMA] [h=2][/h]​

Geri