• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tarafsız gözle fikir lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
bir arkadaşım galaxy s3 ü iphone 4s ile takas etmek istiyor. Sizce takas mı etsin yoksa direk s3 ü satıp iphone 5 mi alsın ?

neden iphone derseniz; s3 büyüklüğünden ve mesaj çekmek için baya büyük olmasıymış. iphone 4s alsa video ve fotoğraf bakımından s3'den çok geri kalır mı ? Kendisi değiştirmek istiyor. Sizce telefonu satıp (kendince) iphone 5 mi alsın yoksa 4s ile takas mı etsin ? Geçerli nedenlerle yazarsanız sevinirim.

[ACIKLAMA]bende s3 var ve kendisine aradaki farkları az çok anlattım ve istiyorsan değiştir dedim. Lütfen sadece markaya bakarak yorum yapmayın donanım ve kullanım tecrübesi hakkında bilgisi olanlar yazarsa sevinirim :)[/ACIKLAMA]

S3 ve 4s kullandım, bu şıklar arasında olacak ise ya s3ü kullanmaya devam etsin yada satsın.Diğerlerine göre özellikleride iyi.

S3 ve 4s kullandım, bu şıklar arasında olacak ise ya s3ü kullanmaya devam etsin yada satsın.Diğerlerine göre özellikleride iyi.

kendisi telefon manyağı. Yani samsung s2 çıktı aldı daha sonra sattı iphone aldı. (s3 ün çıkmasına yakın) yakında s4 çıkacak ve elden çıkartması (ona göre) iphone daha rahat ve iyi para getirdiğinden 4s'e sıcak bakıyor ama resim ve video (oyun müzik dinleme de) da sorun olur mu korkuyor. 4 çekirdek den çift çekirdeğe düşecek olması

Ben s3 kullanıyorum, büyüklüğü kesinlikle sorun yaratmıyor, aksine ıphone küçük olması sorun. Daha fazla yorum yapmak aslında istemem, birazdan ümit abi uğrar buraya seni bilgilendirir zaten ama benim için s3 > iphone5. Ben samsung aşığı biri olduğum için pek tarafsız yorum yapamayacağım ama...

Şuanda bende S3 kullanıyorum ve eğer satmayı planlıyorsa ya S4ü beklesin yada satmamakta diretmelisin biraz.

Ben s3 kullanıyorum, büyüklüğü kesinlikle sorun yaratmıyor, aksine ıphone küçük olması sorun. Daha fazla yorum yapmak aslında istemem, birazdan ümit abi uğrar buraya seni bilgilendirir zaten ama benim için s3 > iphone5. Ben samsung aşığı biri olduğum için pek tarafsız yorum yapamayacağım ama...

bende aynı durumdayım. Bundan dolayı iphone kullanan arkadaşlar veya s3 iphone kullananların tecrübesinden yardım istedim :) s3 kullandığım için tarafsız yorum yapmam zor oluyor. (iphone hiç kullanmadım)

----------

Şuanda bende S3 kullanıyorum ve eğer satmayı planlıyorsa ya S4ü beklesin yada satmamakta diretmelisin biraz.

s4 çıkarsa almayı planlıyor fakat telefon piyasası belli; çıktığı an alt modelin 2.eli bitiyor. iphone bu konuda biraz daha rahat elden çıkartılıyor. Bu da onu az da olsa aldırma sebebi oluyor

Ben gerek özelliklerine baktım, gerekse ikisini de kullanan biri olarak söylüyorum.Bundan önce ne samsung yada iphone hastasıydım, S3te büyük felan değil aslında ve gayet iyi.Bunlarıda göz önünde bulundurmasını iletiver.

yakında iphone 5s çıkıcak bence azdaha beklesin :)

iphone 5s almayı düşünmüyor. s4'ü bekliyor. fakat o zamana kadar elindeki telefonu ileride satmaya kalktığında hem iyi para edecek hemde şuan kullanım açısından rahat olmasını istiyor. s4 çıkınca s3'ün fiyatı iphone a göre çok daha fazla düşüyor. (s3 almak için s2 satmaya çalıştığım zamanı biliyorum) Bundan dolayı iphone almayı planlıyor fakat s3'ün kamera müzik oyun performansından düşüş çok mu olur ondan çekiniyor

----------

Ben gerek özelliklerine baktım, gerekse ikisini de kullanan biri olarak söylüyorum.Bundan önce ne samsung yada iphone hastasıydım, S3te büyük felan değil aslında ve gayet iyi.Bunlarıda göz önünde bulundurmasını iletiver.

yardımın için teşekkür ederim :) amacım yarın konuştuğumuzda tarafsız olarak anlatmak ve bunun için bilenlerin kullananların tecrübesi lazım :)

iphone 5s almayı düşünmüyor. s4'ü bekliyor. fakat o zamana kadar elindeki telefonu ileride satmaya kalktığında hem iyi para edecek hemde şuan kullanım açısından rahat olmasını istiyor. s4 çıkınca s3'ün fiyatı iphone a göre çok daha fazla düşüyor. (s3 almak için s2 satmaya çalıştığım zamanı biliyorum) Bundan dolayı iphone almayı planlıyor fakat s3'ün kamera müzik oyun performansından düşüş çok mu olur ondan çekiniyor

----------

yardımın için teşekkür ederim :) amacım yarın konuştuğumuzda tarafsız olarak anlatmak ve bunun için bilenlerin kullananların tecrübesi lazım :)

Hıı anladım iphone alsn ozmn samsung %10 düşüyosa iphone %4 düşüyor bunu söyliyebilirim iphone alsın kardeşim benim görüüşüm :)

Hıı anladım iphone alsn ozmn samsung %10 düşüyosa iphone %4 düşüyor bunu söyliyebilirim iphone alsın kardeşim benim görüüşüm :)

onunda amacı s4'e kadar idare etmek ondan dolayı iphone diyor fakat kafasına takılan 4 çekirdek kullanırken çift çekirdeğe düşünce performansa çok düşme (kasma ısınma vs.) ve video fotoğraf kalitesinde düşme çok fazla olur mu onu merak ediyoruz

Şu s3 'e telefon deyip durmayın S3 telefon falan değil.

kimine göre telefon kimine göre bilgisayar kimine göre para tuzağı. Kimsenin kişisel zevkine ben yorum yapamam. Alan almıştır (her ne aldıysa) hayırlı olsun güle güle kullan der geçerim

kameraları pek fark etmiyor.Bence LG Nexus alsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri