• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tarafsız gözle fikir lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şuanlık ya direk satmayı ya da iphone almayı düşünüyor. Samsung s3'ü şuan 800 TL alıyorlar iphone 4s 16 GB 1000 tl alan yerler var. Amacı s4 çıktığında satışı rahat ve çok düşük olmaması

İphone alsın o bakımdan samsung her sn düşüşde yeni şeyler çıkartıyor ama iphone öyle değil iphonenin ismi var çok seyrek piyasaya telefon sunuyor s1 s2 1 yıl içinde cıkdı sanırım baya yakın yani , demek istediğim eyer satıp iphone almassa ilerde fiyatta acaip düşüş yaşar samsung s4 çıktıgında bunu dikkate alın bence :)

Iphone'un sadece adı var, başka bir şey yok.

Adı var ve samsung s4 cıkarsa s3 acaip derecede hisse düşüşü yaşıycak iphone ise yeni telefonu ondan sonra çıkar yani iphone alırsa zarar etmez sanırım arkadaşda zarar etmemek istiyor doğrumudur :)

Son düzenleme:
Iphone'un sadece adı var, başka bir şey yok.

bana göre de öyle ve adından kazanıyor. Şuan s3 1400 tl bulurken iphone 4s'i 1600 1700'e buluyoruz ( vatan bilgisayarda ikiside)

Adı var ve samsung s4 cıkarsa s3 acaip derecede hisse düşüşü yaşıycak iphone ise yeni telefonu ondan sonra çıkar yani iphone alırsa zarar etmez sanırım arkadaşda zarar etmemek istiyor doğrumudur :)

doğrudur fakat s4 çıkasıya kadar s3'deki gibi (yani fazla düşüş yaşamadan) kalite alabilir mi sorun o :)

bana göre de öyle ve adından kazanıyor. Şuan s3 1400 tl bulurken iphone 4s'i 1600 1700'e buluyoruz ( vatan bilgisayarda ikiside)

doğrudur fakat s4 çıkasıya kadar s3'deki gibi (yani fazla düşüş yaşamadan) kalite alabilir mi sorun o :)

bende iphone almalısın düşüş yaşamazsn .

Arkadaşın böyle bir ikilemde kaldıysa demekki iphone5 hiç görmemiş eline bir alsın baksın kararı vermek hiç zor olmayacak.

Arkadaşın böyle bir ikilemde kaldıysa demekki iphone5 hiç görmemiş eline bir alsın baksın kararı vermek hiç zor olmayacak.

iphone 5'in fiyat 1900+ fazla. Amacı s4'e kadar elinde yine düzgün bir telefon olması ve ileride takasa girdiğinde sorun yaşamamak.
iphone 5'i bende önerdim verdiği cevap: " i phone 5'e 2 milyara verecek olsam s3'ü s4 geldiğinde satarım dedi.

iphone 5'in fiyat 1900+ fazla. Amacı s4'e kadar elinde yine düzgün bir telefon olması ve ileride takasa girdiğinde sorun yaşamamak.
iphone 5'i bende önerdim verdiği cevap: " i phone 5'e 2 milyara verecek olsam s3'ü s4 geldiğinde satarım dedi.

Burda aslında vurgulamak istediğim iphone5 i hiç beğenmemedi tabi çok politik bir cevap vermişim benden başkası anlıyamıyorum

İphone5 gerçekten paranla rezillik diyebilirim 4ten farkı yok ne ekranında afaki bir fark yakalayabildim tabiki ekranın rengi kaçmış diğer iphonelerle kıyalasmayın ne kullanılabılırlıgınde bana kalırsa telefonun uzungulu kullanımı dahada zorlaştırmış iphone4 ün bir kabalığı vardı erkeksi bir telefondu sağlamdı iphone5te bu özelliklerinide tamamen yitirmiş durumda telefon plastik sadece para ziyanlığı sadece.

Para meselesıne gelınce gidip 2 milyar vermez 1 milyar verir değeri düşsede canı acımaz. Öyleki hala Galaxy S veya , SII iyi para ediyor :)

Arkadaşın öncelikli olarak iphone 5 almasın 4s'ten öyle aman aman bir farkı yok.S3'e gelirsek s3 özelliklerine göre iphone'dan üstün gibi gözükebilir ancak stabil olarak iphone daha öndedir.Uygulamalar açısından iphone daha zengindir ve test edilmeden uygulamayı koymazlar.s3 bana çok büyük geliyor kullanmadım ama günlük hayatta rahat kullanabiliyor mu kullananlar bu yorumu onlara bırakıyorum.s3 ve iphone 4s in karşılaştırması mercedes ve bmw'ye benziyor kısaca tercih meselesi.. :)

arkadaşlar yorumlar için herkese teşekkür ederim. Bugün detaylı konuştuk ve iphone 4s ile takas etti. Görüntü ve performans bakımından neredeyse başa baş ama s3'deki büyük ekrandan sonra iphone küçücük geldi ona :D fakat mesaj yazma olarak sorun yok ve kullanışlı diyor. Zamanla anlarız :)

yorumlar için herkese teşekkür ederim konu kilit #

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri