• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tarayıcıma virüs bulaştı yardım..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _BeRK_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Format bastım şimdi güncelleştiriyor

Ozan bende yeni kurdum şimdi. Çok süper oldu. :D Windows 10 Pro kurdum. CMD üzerinden aktivasyon yapıyorum da KMS serverlar hiç çalışmıyor. Sen nasıl aktifleştirdin ? Ya da çalışan KMS varsa özelden atsana. :D (Malum öğrenci adamız...)

Ozan bende yeni kurdum şimdi. Çok süper oldu. :D Windows 10 Pro kurdum. CMD üzerinden aktivasyon yapıyorum da KMS serverlar hiç çalışmıyor. Sen nasıl aktifleştirdin ? Ya da çalışan KMS varsa özelden atsana. :D (Malum öğrenci adamız...)
Valla ben laptop alırken lisans vermişlerdi onun keyiyle yükselttim sonra iso yapıp kurdum. [emoji2]

Valla ben laptop alırken lisans vermişlerdi onun keyiyle yükselttim sonra iso yapıp kurdum. [emoji2]

Buldum çalışan server sonunda. ODTÜ'nün KMS sunucusu varmış. Ulan bu üniversite en iyi olmasında neresi olsun be... :D

Edit: FreeDos varken lisanslı almak ? Adam zengin. :D

Tam aksine en ucuza en iyi parçaları bulmaya çalıştım ve casper çıktı sonuç. [emoji2]

5 yıldan fazladır windows defender dışında anti-virüs programı kullanmıyorum. Recep Baltaş Norton sistemi yormuyor diyor, bende Kasper IS 2016 düşünüyorum kararsız kaldım. Birde bu tür acil durumlar için yazılımları da hazırlamak lazım. Yanlışlıkla bir yere tıklamam formatlık yaptı. Masaüstüne kendi kendine opera, sound bilmemne kuruldu. Direkt internetten anti-malware indirmeye çalışıyorum ama eklenti kurmuş birde başka sitelere yönlendirdi. Sonra direkt interneti çekip, taratıp, format. Sen ne kullanıyorsun anti-virüs ?

O şemsiye bi kere girdimi isteğin kadar uğraş açılmaz direk format ben avg is yoğun ilginç şeyler le uğraşırsam yanına antinalwarebytes onun dışında emsisoft emergency kit ama sandbox da işimi görüyor xp de güzel combofix vardı taş gibiydi nükleer silah gibiydi gözümde en son onu kulanırdım. [emoji2]

Geri