• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tecrübeli Arkadaşlar Sorum Olacak !

TheOttoman

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Haz 2009
Puanı
190
Herkese merhabalar ; Öncelikle 18 yaşında olmama rağmen boyum 1.74 ve çok kısa geliyor. 18 yaşından sonra boy uzaması mümkünmü sizce 3,4 cm bile olsa yeter. Çevremizde varmı bildiğiniz 18den sonra uzayan?

Aynı sorun bendede var yaş 17 boy 1.68. Sivilceleri saymıyorum bile hastalık gibiler.

23 e kadar boy uzamaz. 18den sonra enfazla 2,3cm uzar. Testerojen hormonunu calistiricak spor yapman gerekiyor. Bacak egzersizleride olur.Genetik olarak gelisimini maximum tamamladiysan uzamaz boyun ,ne yaparsan yap. Babanin boyu ile alakali. Yuzme tavsiye ederim,3cm e kadar uzayabilirsin.

Sivilceleri kafaya takmayın ben umursamıyorum bile kafalarına göre takılıyorlar 2-3 tane var maşallah :D:D :D :D

Kilo,boy oranına gelince 17 Yaşındayım,60 Kiloyum Sanırım :), 1.70-1.80 Boyum Var Zayıfım Boyuma Göre Kilo Alamıyorum :drunks

20'ye kadar uzarsın benim yaşım 18 boy 1.94 kilo 87 boydan kurtarıyorum kilomu ama bu kadar yeter boyumun uzaması :D

23 e kadar boy uzamaz. 18den sonra enfazla 2,3cm uzar. Testerojen hormonunu calistiricak spor yapman gerekiyor. Bacak egzersizleride olur.Genetik olarak gelisimini maximum tamamladiysan uzamaz boyun ,ne yaparsan yap. Babanin boyu ile alakali. Yuzme tavsiye ederim,3cm e kadar uzayabilirsin.

3 cm yeter dostum ayakkabı filan 178 olur o da fena sayılmaz :D

beyler hazır böyle bir konu açılmışken ayak numarası nasıl küçülür ? :D 46 numara giyiyorum sorunum bu :D

rusyaya gitmeyi planlamıyorsan boyun iyi bence burada 1.70 i geçen fazla kız yok :D

sizi bilemem ama benim 19 yaşından sonra 2 cm civarında bi boyum uzadı. Bu yaştan sonra da uzarsa mesajımı editleyeceğim..:haha

Hocam uzun kız çoğalmaya başladı sanki :D

----------

Beyler 18 yaşındayım sakal yok bu arada umut varmı ? :D

sakal bazı ınsanın 15 yasında bazı ınsanın 22 sınde baslar. Bu hormanlarla alakalı beklemelisin.
Hızlanmasını istiyorsan 3gunde bir jilet vurup,badem yagı ,yılan yagı sürcen .
Spor yaparsan hormonların çalışır ve bu süre kısalır ;)

Neyse eyvallah gençler. Yazın gelsin bi basket yüzme filan deneyelim. 178de sonlansın yeter. Yani 4cm daha alsam

Bol aktivitelerin olsun , (basketboll , yüzme ve bazıları) mesela ben her sabah 6'dan 6:30'a kadar koşarım 8'de okula giderim. geldiğimde 30 dk basket oynarım. Bazen'de yüzmeye giderim. (Kapalı havuz)

ve Sivilce , pürz ve leke olmamasını istiyorsan vucudunda Bol meyve ye. (elma ve bazıları)

Yaşım 15

Boy : 1.72

Kilo : 52-55 arası. (tartı bozuk galiba :D )

aynı zamanda Sivilce , pürz ve leke yok yüzüm'de (bol meyve)

rehber gibi oldu :D :D

Bol aktivitelerin olsun , (basketboll , yüzme ve bazıları) mesela ben her sabah 6'dan 6:30'a kadar koşarım 8'de okula giderim. geldiğimde 30 dk basket oynarım. Bazen'de yüzmeye giderim. (Kapalı havuz)

ve Sivilce , pürz ve leke olmamasını istiyorsan vucudunda Bol meyve ye. (elma ve bazıları)

Yaşım 15

Boy : 1.72

Kilo : 52-55 arası. (tartı bozuk galiba :D )

aynı zamanda Sivilce , pürz ve leke yok yüzüm'de (bol meyve)

rehber gibi oldu :D :D

Hocam 1.74e rağmen 67 kilo var yine zayıf gösteriyorum. Kol bilekleri ince bacak baldır filan kalın. Çok garibime gidiyor :D

Genetik birşey ailede varsa senden uzun birileri umut var uzaman için 20 21 yaşına kadar boy uzaması olabilir.Yüzme falan işe yaramaz ben 20 senedir yüzüyorum 1.70 boy var 18 den sonra hiç uzamadı bende ama kardeşimde 21 yaşına kadar uzama oldu 1.85 boy var onda ana tarafına çekmiş çünkü gen olarak.

Beyler, ne babam ne annem uzun. Ablam da kısa. Ben 1.81'im. :D Kilo problemi var bende de, alamıyorum.

Yazın ne giyeceğimi şaşırıyorum vallahi, çok ince bileklerim falan.

Geri