• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tecrübeli Arkadaşlar Sorum Olacak !

normal şartlarda 20-21 e kadar uzar diye biliyorumda zayıfsan birde boy uzunsa kötü oluyor 1.74 boy fenada değil yani

17 yaşındayım 1.88 boyum var :) basket flan hiç oynamam aileden gelen birşey olsa gerek ailede en kısa benim :):) ama bazı arkadaşlarım ip atlayarak boylarının uzadığını söylüyorlar bide benim bi sorum olacak ben ağırlık çalışıyorum halter vb boyumda kısalma olabilirmi yoksa banamı öyle geliyor çıldırmak üzereyim :)

Ben örnek olarak Lise 1 e giderken 1.60 falandım şuan 1.85 boy aradan geçen zaman 8 sene hesabını yapın işte :D

Boyun belki 1 2 cm uzar, tamamen genetik bana göre benim arkadasim 1.50 boyu var annesi babasi kisa benim boyum 1.77 ve annem kisa 1.53 babam 1.90.

17 yaşındayım 1.88 boyum var :) basket flan hiç oynamam aileden gelen birşey olsa gerek ailede en kısa benim :):) ama bazı arkadaşlarım ip atlayarak boylarının uzadığını söylüyorlar bide benim bi sorum olacak ben ağırlık çalışıyorum halter vb boyumda kısalma olabilirmi yoksa banamı öyle geliyor çıldırmak üzereyim :)
Vücut geliştirmeye gelişim çağında başlanmaz. Boyun kısalmaz ama uzamazda.

Etkileyen Faktorler

Hormon Bozukluğu ( Git bi Hormon testi yaptır )
Sigara Kullanımı ( Kullanıyorsan bırak )

Ve Basketbol Voleybol gibi zıplayabilecegin bir sporla uğras

uarsın akrdeşim benim gördügüm adamlar 16-17 yaşında kısacık boyları vardı 18-19 yaşlarında baya bi uzamışlar 20 yaşına kadar uzarsın gibi geliyo

Etkileyen Faktorler

Sigara kullanımı boy ile %0 alakalı. Sana 50tane makale linki atabilirim bu konu hakkında.

Ben 19 yaşıma giricem 8 gün sonra kardeşimin boyu bile benden uzun benim boy 1.73 kardeşiminki 17 yaşında 1.80 bende bi türlü uzayamıyorum.:drym:

Etkileyen Faktorler

ben 4 yıldır sigara kullanıyorum ama boyum sürekli uzuyor yaş 18 boy 1.94 bendemi sorun var :D

Geri