• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon Alıcam

lg nexus yerine ben olsam s3 alırdım ki aldımda daha pahalı s3 nexusdanama s3 aldım alalı 4 gün oldu ben memnunum lg tasarımı hiç hoşuma gitmedi telefonda 4 önceliğim var tasarım ram işlemci ve çözünürlük lg biraz daha sistem olarak iyi ama tasarımı çok kötü benim gözmde s3 tasarımı beğenmeyenlere yuh diyorum adamlar 4.8inç telefonu çok şık yapmışlar kibar duruyor samsung bu işten anlıyor notbookda asus telefonda samsung favorim şuanda tabi fiyat performans olarak gm da iyi görünüyor fakat ben almazdım

Telefon pazarı Telefon lazım olursa konuyu inceleyin ümit abi Gerekli Bilgileri Vermiş İnce Detayına Göre :)

xperia z kullanıyorum çok iyi güncelleme gelince küüçük problemlerini de düzeltti gayet güzel sadece kaba duruyor ama tasarımı bakımından çok iyi bence ekranda sıkıntı yok su geçirmesinde sıkıntı yok şikayet edenlerde herkes almasın diyedir :D

S3 2012 model demişsin de şuan sanki S3 üretilmiyor :)

Ayrıca çizilmez ekran , artı olarak flash desteği ve FM radyo telefonda mevcut kıyasta gözükmüyor.

Ki gel gelelim fiyat olarak bile kıyaslanamaz S4 fiyatına tam 3tane discovery alırım hergün başka renk kullanırım.

Sen segmentleri çok ayırmışsın 600tl değerinde modeli fark etmez daha güzel bir telefon varsa paylaş bizde inceleyelim.

Kararımı verdim " General Mobile Discovery " alıyorum.

Arkadaşlar telefonun iyi yönleride var kötü yönleride.Biliyorsunuz ki zaten bu tür durumlar bütün telefonlarda var.Yani her telefonun iyi ve kötü yanı muhakkak vardır.Fakat ne o kadar ahım şahım bir telefon ne de çok vasat bir telefon değil.Bazıları telefonu aşırı kötülemiş bazıları ise telefonu sanki babasının firması üretmiş gibi yere göğe sığdıramamış.Telefon Dünya'nın en iyi telefonu değil fakat Dünya'da alınabilicek en iyi Fiyat/Performans telefonu.Bu fiyata bu özelliklerde başka telefon mümkün değil bulamazsınız.

Telefonun stoklarda bulunmamasının sebebi ise General Mobile ve Tempa 'nın telefonu tedarik edememesinden kaynaklanıyor.Stoklarını iyi ayarlıyamadıkları için piyasada böyle bir sıkıntı oluşmuş.

GM Discovery'i aldım.Şuanda ufak tefek sorunlardan başka herangi bir sıkıntım yok.

Geri