• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon Alıcam

Absolution

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Ağu 2013
Puanı
51
Yeni telefon alıcam aklımda öncelik olarak LG G2 var. 4.4 geldi performans artı pil ömrü uzadı vs vs. Hem fiyat olarak hemde pil ve performans konusunda iyi bu yüzden önceliğim bu. Sizlerinde düşencesini yorumlarınızı ve yardımlarınızı almak istiyorum.

Galaxy Nexus Elite cihazımdan gönderildi.

Kasa bakımından pek tatmin edici değil diyorlar lg g2 hakkında ama bilmiyorum kullanmadım açıkcası ben samsung s5 in gelmesini bekliyorum diğer telefonların fiyatları düşücek ^^

Beklenen telefon geliyor.

General mobile elite bugun satışa çıkıyor en kısa zamandada raflarda yerini alır.

3Gb RAM,
2.2 GHZ 4Çekirdek işlemci
5.5'' ekran
1299TL

Sanırsam bunlar elite almak için yeterli.

Uzun zaman zaten Elite nin çıkmasını bekledim ama ekibe güvenemiyorum artık. Ayrıca yine GN arayüzü kullandılar. Ben telefona rom atmak istemiyorum. LG G2 nin yazılımsal özellikleri daha çok hem

Son düzenleme:
LG G2 gerçekten iyi telefon ben kullanıyorum şarjı 3 gün gidiyor rahat internete fazla takılmasan tabi

Yokmu yorum beyler

Lg G2 benim acayip hoşuma gidiyor canavar gibi telefon işlemcisi felan sağlam ve güncel bir telefon destek tam ama GMD Elite var bide bir yanda bence Eliteyi bekle ona göre al gerçi Eliteyi alacağın bir kesin çıktığı zaman :D

LG g2 öneririm. bende var ve gayet memnunum. bütün gün (yaklasık 9 saat diyebilirim toplamda) oyun oynuyorum. fifa 14, clash of clans facebook , müzik vs. sbh %100 ile çıkıyorum akşam saat 6 da döndüğümde %10 sarjı kalmıs oluyor.

bu arada rootsuz 4.4 sürümü mevcut değil sanırım ? bende 4.2.2 var da :D

Discovery al fiyat performans açısndan en iyi seçenek. Kamera arıyorsan z2 ya da g2. Samsunga elini sürme

Lg G2 benim acayip hoşuma gidiyor canavar gibi telefon işlemcisi felan sağlam ve güncel bir telefon destek tam ama GMD Elite var bide bir yanda bence Eliteyi bekle ona göre al gerçi Eliteyi alacağın bir kesin çıktığı zaman :D

GM ekibiyle işim olmaz artık boşuna Elite alıcam ama tam anlamı ile kullanamıycam yazılımı yüzünden. Sizce GM niye Gionee ile iş birliği içinde sanıyorsunuz? G2 ile G Pro arasında kaldım N5 te var aklımda ama Aosp benim için fazla sade saf.

----------

LG g2 öneririm. bende var ve gayet memnunum. bütün gün (yaklasık 9 saat diyebilirim toplamda) oyun oynuyorum. fifa 14, clash of clans facebook , müzik vs. sbh %100 ile çıkıyorum akşam saat 6 da döndüğümde %10 sarjı kalmıs oluyor.

bu arada rootsuz 4.4 sürümü mevcut değil sanırım ? bende 4.2.2 var da :D

Google da araştırdım çıktı deniliyor ama anlamadım bende.

Günde 2 defa şarj etmiyim telefonu yeter. Ben çoğunlukla facebook Twitter youtube internet falan giricem arada fazla olmasada oyun oynıycam ama çoğunlukla Video izlemek için kullanıcam. Kamera konusunda da kaliteli olsun istiyorum biraz yeri gelince önemli şeyler çekmem gerekiyor.

Şimdi alacaksan G2 mutlaka, beklerim diyorsan Xperia Z2 veya HTC One M8 al.

GM Discovery Elite kesinlikle tavsiyem ve inş. yakında bende alacam.G2 ile hertürlü faktörden kapışabilecek bi telefon ve aralarında 300TL fark var ?

Kullanmadığım Telefon Kalmadı LG G2 Gibisini görmedim Beni 3-4 sene götürür
e7lglL.png

Geri