• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon Alıcam

G2 ile Elite arasında büyük fark yok ama GM ekibi çok tutarsız.

Galaxy Nexus Elite cihazımdan gönderildi.

Sen kararını vermişsin burada Elite'den bahsetmenin bir manasıda yok aslında.

Sadece G2 ile Elite kıyaslanamaz hatta piyasadaki hiç bir telefon kıyaslanamaz ne S4 ne Note 3 ne iphone 5s şuan bu telefondan iyisi üretilmedi.

Kalite parça bakımından vs demiyorum onu ben bilemem anlamam performans olarak konuşuyorum tamam G2 alıcaksındır ama elite'den dahada iyi değil.

Toplamda 4gb ram bunun 1gb oyun için ayrılmış sisteme kalan 3gb ram buda oyun oynamak isteyenler için harika.

2.2 Ghz 4çekirdekli işlemci var 2.2 ile başlayıp 1.9 ve son olarak iki tanede 1.3 çekirdek halinde bitmiyor tamamı 2.2GHZ böyle bir işlemci birde G2'de var başka hiçbir telefonda yok.

16mp arka kamerası 8mp ön kamerası mevcut. G2 ön kamerası 2,1 mp.

G2 birtek pil olarak elite'den üstün belki bir iki özelliğide vardır,muhakkak her telefonun her telefondan farklı özellikleri var note 3te saat var vs ancak en iyi performans Elite'de antitüde bu sonucu gösteriyor.

Tabiki performans telefon alırken herşey değildir kimi sağlam olsun ister kimine sarj önemlidir kimine kamera kimine performans bu yüzden onlarca telefon üreticisi var bizde içlerinden seçiyoruz.

Ancak Samsung s5 dedikleri özelliklerde piyasaya sürülürse bu telefonu geride bırakır.

Ek olarak Ozan'cım bunu asla tartışma olarak algılama sohbet ediyoruz eksik gördüğüm yanlış bildiğim birşey olursa bende öğrenicem burası forum platformu bilgilerimizi aktarıcaz çünkü bende telefonu yenilemek istiyorum.

Son düzenleme:
Sen kararını vermişsin burada Elite'den bahsetmenin bir manasıda yok aslında.

Sadece G2 ile Elite kıyaslanamaz hatta piyasadaki hiç bir telefon kıyaslanamaz ne S4 ne Note 3 ne iphone 5s şuan bu telefondan iyisi üretilmedi.

Kalite parça bakımından vs demiyorum onu ben bilemem anlamam performans olarak konuşuyorum tamam G2 alıcaksındır ama elite'den dahada iyi değil.

Toplamda 4gb ram bunun 1gb oyun için ayrılmış sisteme kalan 3gb ram buda oyun oynamak isteyenler için harika.

2.2 Ghz 4çekirdekli işlemci var 2.2 ile başlayıp 1.9 ve son olarak iki tanede 1.3 çekirdek halinde bitmiyor tamamı 2.2GHZ böyle bir işlemci birde G2'de var başka hiçbir telefonda yok.

16mp arka kamerası 8mp ön kamerası mevcut. G2 ön kamerası 2,1 mp.

G2 birtek pil olarak elite'den üstün belki bir iki özelliğide vardır,muhakkak her telefonun her telefondan farklı özellikleri var note 3te saat var vs ancak en iyi performans Elite'de antitüde bu sonucu gösteriyor.

Tabiki performans telefon alırken herşey değildir kimi sağlam olsun ister kimine sarj önemlidir kimine kamera kimine performans bu yüzden onlarca telefon üreticisi var bizde içlerinden seçiyoruz.

Ancak Samsung s5 dedikleri özelliklerde piyasaya sürülürse bu telefonu geride bırakır.

Ek olarak Ozan'cım bunu asla tartışma olarak algılama sohbet ediyoruz eksik gördüğüm yanlış bildiğim birşey olursa bende öğrenicem burası forum platformu bilgilerimizi aktarıcaz çünkü bende telefonu yenilemek istiyorum.

Teşekkür ederim canım kardeşim :) Benim Elite'den uzak durma sebebim özellikleri değil yoksa hiç düşünmem alırım o telefonu ki Elite şuan piyasadaki bütün telefonlara tek geçer.Ama GM Ekibi ve GN arayüzü ile sorunum var ve telefonu yazılımı yüzünden belkide tam anlamıyla kullanamıycaz.Telefona da rom atmaktan hiç haz etmiyorum GMD'ye de mecburiyetten attım.Eğer yakın zamanda LG G Pro 2 çıkarsa ve turkcell anlaşmalı olarak bunu satarsa onu alıcam büyük ihtimalle.

Geri