• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon Almayı Düşünüyorum

Öncelikle şunu söyleyim o kadar telefon gördüm kullandım ettim Iphone almanı tavsiye ederim hem diğer telefonlar gibi gözünü yormaz bu durumlarda sağlık durumunuda düşünükceksin ıphone sunduğu sar değerleri olsun kullandığı teknoloji olsun göz sağlığınıda ön planda tutuyor diğer telefonlar bir süre sonra gözünü yorabilir canlı renklerden dolayı ama ıphone bu şekilde değil her ne kadar bazı uygulamar paralı olsada app desteğini en iyi şekilde veren ios platformu ve aldığın telefonu 4 5 sene rahat kullanırsın :)

Arkadaşlar adam benim için batarya önemli diyor siz kalkmış iPhone diyorsunuz. Batarya konusunda tavsiye edilecek en son telefonların başında iPhone gelir. Lütfen kendi kullandığınızı önermek yerine adamın isteklerine göre öneriler sunun.

------------------------

Z2 ve Z3 arasında fark var elbette, kesinlikle Z3.

http://www.phonearena.com/reviews/Apple-iPhone-6-vs-Sony-Xperia-Z3_id3813/page/4

vhVEFNO.jpg

şuanda 2 ay daha beklemem gerekiyor ( maddi yönden kaynaklı ) kararımı verdim z3 alacağım. tavsiyeleriniz için teşekkürler.

oppo kullanıyor musun şuan ?

evet Oppo N3 kullaniyorum. Telefonumdan çok memnunum fakat ara yüzü biraz kötü. Değiştirdim tabi arayüzünüde genede , orjinal bir arayüz kadar değil.Kamerası beklediğimden çok çok iyi , arkada ki o-touch iyi çalışıyor fakat çok sorun yaratabiliyor.

Telefonlar hakkında biraz bilgim mevcut. Eğer bu 4 telefondan birini alacaksan , Kendi fikrime göre LG G3 veya Sony Xperia Z3. Z3 her türlü özelliklere sahip , performanslı bir telefon. LG G3 de neredeyse aynı fakat farkları mevcut. Duyduğuma görede LG G3 de 2K ekran olduğu için ekran için fazlasıyla pil harcanıyormuş. Yani her gün telefonu sarja takarsın eğer ki full kullanım yaparsan , 4-5 saatte bitirisin sarjını.

Geri