• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon Önerileriniz.

onurkan52

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Haz 2009
Puanı
3
Merhaba arkadaşlar. Kendime yeni bir telefon almaya karar vermiştim uzun zaman önce ve şimdi elimde 2000 tl civarı para var. Aklımdaki telefon sony xperia z2 ama sizin görüşlerinizide almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.:beer

Sony Xperia Z2 güzel telefon fakat genel olarak bir ısınma sorunu mevcut başka cihazları yönetmeni tavsiye ederim.

Sony Xperia Z Ultra Cihazımdan Gönderildi.

Şuan üzüldüm be o kadar alıştırmıştım kendimi z2 ye yani almayınmı diyosunuz

----------

G3 telefonu olan biraz bilgi verebilirmi?

Samsung galaxy s4 kullanıyorum ve memnunum ancak telefon alacaksan ya s5 yada note 3 yada xperia z2 alabilirsin ayrıca lg g3'de çok iyi bir telefondur arkadaşımda var ve çok memnun.

baktımda g3 daha işlevsel gibime geliyor daha bi şık duruyo sanki fikirlerim değişti

Z2 nin malzeme kalitesi daha yüksek ama G3 daha şık ve elde tutması daha kolay. Ben de Z2 ile G3 arasında kalıp G3 aldım son derece memnunum. Sormak istediğin soruların varsa sor hepsine cevap verebilirim.

Çok doğru bir karar vermişsin bro.Şuan için Z2 en iyi telefon.Sadece düz olduğu için çoğu kişi elinde tutmakta biraz zorlanabilir.Eğer ısınır diyorsan sıkıntı yapma günümüzde en kral telefonlarda bile ısınma görünen bir sorun.O yüzden sen kaçırma, Z2 alabilirsin.

Z2 piyasadaki en iyi telefonlardan birisi ancak "En iyisidir" görüşüne katılmıyorum. G3'ten tek fazlası 20mp kamerası, ki kamerayı da sadece mp ile değerlendirmemek gerek. Geri kalan herşeyi ile G3 daha üstün.

Xperia modellerinde bir süre sonra ısınma sorunu çok fazla gerçekten , yakın zamanda bende alıcam şuan G3 ve M8 arasındayım m8'de incele istersen o da çok sık ve işlevsel

iPhone 5s veya G3. Büyük olsun istersen g3 küçük kibar olsun dersen 5s bunlardan başka düşünme dahi.

Ayrıca bugün bi tane g3 gönderdim servise, ekranında sararma varmış bunuda söyleyeyim burdan.

Lg g3 kullanıyorum. Telefon her gün daha da şaşırtıyor beni. Her açıdan rahat bir telefon (:

Geri