• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon Önerileriniz.

2 senedir galax note 2 kullanıyorum büyük ekranlı telefonları çok seviyorum o yüzden Sony Xperia Z Ultra diyorum ben :D

Ümit abi G3 almıştı, sordum çok memnunum demişti. Zaten kendisi de yorum yapmış.

iPhone 5s , Samsung Galaxy S4 ve son olarak Optimus G3 önerebilirim sana.

G3 32 gb kullanıyorum şarjı dışında mükemmel bir telefon

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam her türlü z2 yorumlara bakarak aldanma bende ilk başta öyleydim yorumları okuduğumda bu nasıl telefon vs. diyordum.Ama gerçek kullanıcıları gördükten okuduktan sonra fikrim değişti.Bende yakın zamanda z2 almayı planlıyorum.Şuan piyasadaki en kaliteli telefon üstelik güncellemelerde geliyor.Mesela en son güncellemede 4K Video çekme süresi uzatıldı.Buda piyasada en uzun süre 4K çekebilen telefon ünvanına sahip.Yakın zamanda direk Android 5 yani L güncellemesi geldikten sonra telefonun mükemmel olacağını söylüyorlar.Birde ısınma demişsin telefon ısındığında at suya gerisini merak etme :D

Hocam her türlü z2 yorumlara bakarak aldanma bende ilk başta öyleydim yorumları okuduğumda bu nasıl telefon vs. diyordum.Ama gerçek kullanıcıları gördükten okuduktan sonra fikrim değişti.Bende yakın zamanda z2 almayı planlıyorum.Şuan piyasadaki en kaliteli telefon üstelik güncellemelerde geliyor.Mesela en son güncellemede 4K Video çekme süresi uzatıldı.Buda piyasada en uzun süre 4K çekebilen telefon ünvanına sahip.Yakın zamanda direk Android 5 yani L güncellemesi geldikten sonra telefonun mükemmel olacağını söylüyorlar.Birde ısınma demişsin telefon ısındığında at suya gerisini merak etme :D

O 4K videoyu oynatabilmen için de 4K destekleyen televizyon vs olması lazım yoksa videolar oynamaz

Geri