• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon Tavsiyeleriniz[Ciddi Alıcıyım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SprouT

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2011
Puanı
92
Fiyat:0-1000
Aradığım Tarz: Farketmez
Aradığım Özellik: Donmasın Takılmasın Yeter

Discovery Quadro 4 990TL

9s9i6g.png

Son düzenleme:
Windows Phone al derim

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Siz yarın arkadaşlar cumaya gidiyorum gelince hepsinin detaylara bakıcam netten yarın veya pazar alıcam köye gidicem orda güzel telefon lazım :D

İnceledim aralarında hiçbirisi hosuma gitmedi arkadaslar telefon konusunda tok titizim kusura bakmayın sonucta kolay olmuyor o parayı kazanmak ama genede tesekkürler baska fikri olan varmı :)

S4 miniden uzak dur donmanın allahı var :)

Nokia Lumia 925, hızlı, kamerası güzel, hafif, windows işletim sistemi daha ne istiyorsun düşünmeden al

Broadcom chipset'li bir telefon almada ne alırsan al. S5830i(Galaxy ACEi) kullanıyorum. Telefon içindeki sistemin belki onda birini kullanıyor ve kaynak kodları paylaşılmadığı için (Broadcom'un prensibi) custom rom açısındanda çok sıkıntılı bir telefon. Telefonun menü geçişleri bile işkence.

arkadaşlar discovery önermeden önce telefonun fakir ayfonu olarak nitelendirildiğindende bahsedin, bazı modellerinde ölü piksel ve bunun gibi kronik problemler çıkmasındanda bahsedin, f/p ürünü elbette ancak general mobile firması piyasaya bu tarz çıkışlarıyla ve daha sonra kayıplara karışmasıyla bilinen bir firma olduğundanda bahsedin, samsung'un notebook'dan çekilme sebebi ile general mobile in telefon piyasasından çekilme sebebinin aynı olacağını düşünüyorum aynısı 2006 yılındada olmuştu çünkü bakıp göreceğiz :) ama dersenki telefonun halk arasındaki ismi veya garanti işleri umrumda değil al kullan ne diyeyim :)

O zaman:
Alınabilecek tek bu kalıyor üstelik halk arasındaki ismi beton garantide hiç sıkıntı çıkarmaz.

Broadcom chipset'li bir telefon almada ne alırsan al. S5830i(Galaxy ACEi) kullanıyorum. Telefon içindeki sistemin belki onda birini kullanıyor ve kaynak kodları paylaşılmadığı için (Broadcom'un prensibi) custom rom açısındanda çok sıkıntılı bir telefon. Telefonun menü geçişleri bile işkence.

Tamam kardeşim eyvallah :)

----------

Kardeşim arkadaşımda htc önerdi ama bana içeriği basit geldi fazla detay göremedim ama donma konusunda cok güzel takılma bile yok,önerirmisin ? :)

----------

arkadaşlar discovery önermeden önce telefonun fakir ayfonu olarak nitelendirildiğindende bahsedin, bazı modellerinde ölü piksel ve bunun gibi kronik problemler çıkmasındanda bahsedin, f/p ürünü elbette ancak general mobile firması piyasaya bu tarz çıkışlarıyla ve daha sonra kayıplara karışmasıyla bilinen bir firma olduğundanda bahsedin, samsung'un notebook'dan çekilme sebebi ile general mobile in telefon piyasasından çekilme sebebinin aynı olacağını düşünüyorum aynısı 2006 yılındada olmuştu çünkü bakıp göreceğiz :) ama dersenki telefonun halk arasındaki ismi veya garanti işleri umrumda değil al kullan ne diyeyim :)

Haklısın kardeşim ben arkadaslara hak veriyorum maddiyatım düşük fiyatta oldugu icin gene sağolsunlar ellerinden geleni yaptılar tavsiyeler ettiler problem bendende kaynaklanıyor :)

----------

O zaman:
Alınabilecek tek bu kalıyor üstelik halk arasındaki ismi beton garantide hiç sıkıntı çıkarmaz.

Evde hala duruyor android olsa bu telefonda bir dakika beklemem :D :D

bla bla bla... biraz bilgi edinip GM Hakkında Fikir paylassan daha iyi olurdu eski olaylarla bu olay cok farklı :)

Geri