• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefonum calindi

iphoneyi alıyosun ve yanı başından uzakta tutuyorsun sonra çalındı diyosun.... iphonem olcak cebime dikerim onu ayrıca 2.kez çaldırıyosun 3-4-5ide gelir boşver 3310 al hacım :D

Zamanında bende kaybetmiştim polise git kutusuyla beraber buluyolar.Izmirde oturuyorum ben 1sene sonra telefon geldi karakoldan işte telefonunuzu bulduk diye Trabzon'da bulmuşlar gittim aldım telefonda 6300 dı herhalde :D

Yeni bi sim girdiğinde imei'den adamın bilgilerini polisler rahat bi şekilde bulurlar diye tahmin ediyorum , dene.

Geri