• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

- Tera Online - [Free To Play]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Futurê
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Peki PVE'de olupta PVPde olmayan şey nedir ?

Pve serverinda duel atarsın adama kabul ederse yaparsın. Pvp de oynarsan pk skili var bastıgında pk olur adama dalarsın,fakat oldurdugunde pk olarak kalıyorsun bı süre nerde olursan gören kesiyor seni. Pve de bu pk sistemi yok yani. + GuildvsGuild war yapamıyorsun.

Size Kızlarla yaptıgım partyden bir kare gösteriyim :)

k5nq0.png

yazın gw2 ile tera arasında kalmıştım gw2 almıştım.Beklediği ilgiyi göremediği için ücretsiz olmuş ancak fonksiyonların hepsinden yararlanamıyoruz para vermeye zorluyor diye okudum bir yerde doğrumu bu ?

League Of Legends'deki varus şampiyonuna çok benzettim bazı şampiyonları :))

yazın gw2 ile tera arasında kalmıştım gw2 almıştım.Beklediği ilgiyi göremediği için ücretsiz olmuş ancak fonksiyonların hepsinden yararlanamıyoruz para vermeye zorluyor diye okudum bir yerde doğrumu bu ?

ben paralıyken oynamıstım suan accountum veteran olarak aktif. Oyunda 3 kısım acc var. Free/Veteran/TeraClub. Free acc ile veteran acc arasında cok fark yok tum + ve - ler aynı. Veteranda 8 karakter acıosun free de 2 tane. birde bankası veteranın 4 sayfa free de 1 sayfa. Tera club para yatırıp oynayan kısıler onların farkı var. Sana SS gösteriyim daha rahat anlarsın.

k7dq3.jpg

Silkroad'ın grafiklerine yakınmı ? :D Şuan piyasadaki tüm mmo&mmporg oyunlardaki ekran kalitesi bu oyundakine yakın değil.Oyunun içine girip oynama şansın olursa söylediklerimde abartı olmadığını farkedersin tüm detayları ile ;)
katılıyorum muthiş bir grafik var bu oyunda.

Geri