• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tercih yaptım ama..

BÖTE bölümünden sonra öğretmen olmak istiyorsan, atamaları şu an sıfır denecek kadar az diyebilirim. Özel sektörde şansımı denerim diyorsan da Eğitim teknoloğu veya yazılımcı olarak kendini geliştirdiğin alanda iş imkanı bulabilirsin fakat BÖTE mezunlarına gereken önem ve maddi destek (kısaca yıllarca yazılımcı olarak çalışırsın en fazla alacağın ücret 2000 TL olur fakat yeni mezun olmuş sivilceli bir mühendis gelir senin bölümünde proje yöneticisi olur maaşı en az 3000 TL'den başlar :) ) verilmiyor.

Geri