• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

The Harlem Shake Bizim Sınıf :)

resul81tr

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ağu 2011
Puanı
12
Arkadaşlarla kararlaştırdık bizde böyle birşey yapalım dedik :) Maskeli Arkadaş benim iyi seyirler :)

Bune la biri askıya
Biri sıraya
Biri panoya
Biri amuda
Biri boruda

O sınıfa bidaha kız girmez :D

Şu borudaki arkadaş dikkatimi çekti. Güzel yapmışsınız birkaç farklı kare daha koysaydınız profesionala yakın olurdu. :)

Borudaki arkadaş sayesinde sabah sabah iyi güldüm + video 31 sny tek içi fesat olan benmiyim şuan kimse farketmedimi :( :D

Borudaki arkadaş sayesinde sabah sabah iyi güldüm + video 31 sny tek içi fesat olan benmiyim şuan kimse farketmedimi :( :D
tek sen degilsin :D harlem shake kurallarında var :)
1: Videonuz En fazla 31 saniye olabilir

2: Videonun ilk 15 saniyesinde sadece bir kişi dans edip diğerleri başka işlerle uğraşıcak

3: 15. saniyeden sonra herhangi bir kostüm ve benzeri istediğiniz aletlerle istediğiniz şekilde kendinizi elektriklendirip saçma hareketler yapmak zorundasınız.

yorum yapanların hepsi kamera yönetmeni, bakış uzmanı ya bide açı değiştirmesi kötü felan yazmışlar te allahım ya çok biliyosanız yapın adam yapmış iste. iyice kıl olmaya başladım burdaki üyelere harbiden çok bilmiş alayı

yorum yapanların hepsi kamera yönetmeni, bakış uzmanı ya bide açı değiştirmesi kötü felan yazmışlar te allahım ya çok biliyosanız yapın adam yapmış iste. iyice kıl olmaya başladım burdaki üyelere harbiden çok bilmiş alayı
Alayı değil çoğu öyle bende uyuz oluyorum :)

İyi güldüm elinize sağlık borudaki arkadaşa selam söyle :)

Borudaki ve askılığın orda kendinden geçen arkadaşlar sayesinde iyi güldüm ya ellerinize sağlık :D

Ben hiçbir şekilde bu tarz davranışları yakıştıramıyorum.

Bana göre gençlik , ergenlikte böyle birşey değil.

Geri