• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

The Harlem Shake Bizim Sınıf :)

bence gayet hoş, elinize sağlık :)
teşekkürler :):)

----------

Kameranın açı değiştirmesi kötü olmuş. :ent
haklısın sonradan farkettikde biraz geç olmuş :-)

----------

İyi güldüm elinize sağlık borudaki arkadaşa selam söyle :)
hahaha aleyküm selam :)

----------

Elinize sağlık süper olmuş :D borudaki arkadaşa sevgiler :)
:D:D teşekkürler

----------

haha o sınıfa kız girse ölüsü çıkar :D
yok be makara olsun diye yaptık :D kızlar tiksiniyor bizden :D

----------

Borudaki ve askılığın orda kendinden geçen arkadaşlar sayesinde iyi güldüm ya ellerinize sağlık :D
askıdaki arkadaş o sıra kendimden geçmiştim ne yaptıgımı hatırlamıyorum diyor :D

----------

Ben hiçbir şekilde bu tarz davranışları yakıştıramıyorum.

Bana göre gençlik , ergenlikte böyle birşey değil.
haklı olabilirsin görüşlerine saygı duyuyorum. fakat gençlik eğlenmektir, kendini keşfedebilmektir neler yapabilecegini görmektir. bizde hem kendimizi eğlendirdik hemde bizi izleyipte begenen kişilerin yüzlerindeki tebessümü hissetmek amaçlı yaptık.yanlış birşey yapdığımızı sanmıyorum eğer öyle birşey olduysa affola

yorum yapanların hepsi kamera yönetmeni, bakış uzmanı ya bide açı değiştirmesi kötü felan yazmışlar te allahım ya çok biliyosanız yapın adam yapmış iste. iyice kıl olmaya başladım burdaki üyelere harbiden çok bilmiş alayı

Çok bilmişlik değil eleştiri deniyor bunlara

----------

Kamera konusu sorun olmuş biraz gerçekten. Hem sallanması hem de açı değiştirmesi
Sınıftakilerin çoğu sonradan gelmiş gibi. ilk bakışta diğerleri pek belli olmuyor
Yaratıcı bi dans yok. Herkes aynı hareketi yapmış. Hadi tepedeki arkadaş iyi güzel de diğerleri daha özgün bir şeyler denemeliydi bir yerlere dayamak yerine
Bir de en çok gözüme batan şeylerden biri: TURKİSH değil TURKISH olacak :D

Şimdi fark ettimde sağdaki arkadaş Ecza dolabınamı sürtüyor :)

Şimdi fark ettimde sağdaki arkadaş Ecza dolabınamı sürtüyor :)
haha :D hayır sınıfın elektrik ayarları :D sonradan aklımıza harika bi fikir geldi O oraya hareketi yaparken ışıkları açıp kapatacaktıkda biraz geç oldu :)

----------

Çok bilmişlik değil eleştiri deniyor bunlara

----------

Kamera konusu sorun olmuş biraz gerçekten. Hem sallanması hem de açı değiştirmesi
Sınıftakilerin çoğu sonradan gelmiş gibi. ilk bakışta diğerleri pek belli olmuyor
Yaratıcı bi dans yok. Herkes aynı hareketi yapmış. Hadi tepedeki arkadaş iyi güzel de diğerleri daha özgün bir şeyler denemeliydi bir yerlere dayamak yerine
Bir de en çok gözüme batan şeylerden biri: TURKİSH değil TURKISH olacak :D

teşekkürler LİSE'lerden anca bu kadar olur :D:D fazla zamanımız yoktu aslına bakarsan 31 sn'llik olay 20 dk bitti ): sınıfa giren çıkan belli degildi ):

izlediklerimin arasında en güzelini siz yapmışsınız gerçekten 10 numara olmuş :)

O anda kel müdürünüz bir gelecekti ki ah..

okulun evrak işleri felan var yazık değilmi müdüre :(

71316CA3B446443B8F6B5B45DE423A4E.jpg

Harlem Shake'de en beğendiğim video çamaşır makinesi oldu :haha

Geri