• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ThePerfect] - Bizde buradayız..

SemihBurak

Ne Mutlu Türküm Diyene!
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Kas 2009
Puanı
208
979944_525446847516327_1925001004_o.jpg

• Merhaba değerli dostlar, ThePerfect isimli guildimiz ile Black Pearl Online serilerinde sürekli aktif olarak bulunmuştuk. Sonrasında ise uzun zaman ara verdik, ve projenin tekrar hayata geçmesi ile bizlerde bu platformda tekrar yer almaya karar verdik. Amacımız eski o güzel dostluk ortamını yakalamak istemekteyiz. Kemik tayfamız ve bize oynadığımız serverlar da eşlik eden diğer kıymetli arkadaşlar ile oynadığımız oyundan daha çok zevk almak, yapılan toplu aktiviteler de daha baskın olmak, "Birlikten güç doğar" deyiminin ehemmiyetini bizler için daha çok ön planda tutmaktadır. Bu neden ile bizlere ekibimiz de arkadaşlık, dostluk etmek istemeniz durumunda konu altına mesaj atarak yada aşağıda vermiş olduğumuz grubumuzun sosyal platformundan ulaşabilirsiniz.

maxayrac5.gif

2yvqv12.jpg
Guild Kurallarımız
2yvqv12.jpg

2li8u91.jpg
Manevi değerlere sahip çıkan, aklı başında nerede ne konuştuğunu bilen birey olunması.
2li8u91.jpg
Teamspeak kullanma zorunluluğumuz vardır.
2li8u91.jpg
Online olma süresi önemlidir. (Bot'a bırakılma süresi hariç)
2li8u91.jpg
Toplu aktivitelere katılma zorunluluğu.
2li8u91.jpg
Son olarak küfür ve argo kelimelere karşı zaafın olunmaması.

maxayrac5.gif

2yvqv12.jpg
İletişim Bilgilerimiz
2yvqv12.jpg

2li8u91.jpg
Facebook Grubumuz İçin Tıklayınız
2li8u91.jpg
Şahsi Facebook Adresim.
2li8u91.jpg
Bu konu içerisinden de bize ulaşabilirsiniz.

maxayrac5.gif

2yvqv12.jpg
Görsellerimiz
2yvqv12.jpg

2li8u91.jpg
#Sürekli Güncellenecektir.

7562inciy8876651.jpg

7142incim5997389.jpg

968inciq9948419.jpg

maxayrac5.gif

Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Son düzenleme:
Hoşgeldiniz kardeşim tekrardan sizleri yeniden aramızda görmek çok güzel bir duygu.

Ne güzel eski günlerdeki gibi toplanıyor herkes, başarılar dilerim :) MrAmen buralarda mı?

Kaç sene geçmiş , siz buraya yazdıkça foto attıkça hatırlıyor insan. Sevindim inceden umarım eğlenceli olacak server. Başarılar kardeşim.

Kaç sene geçmiş , siz buraya yazdıkça foto attıkça hatırlıyor insan. Sevindim inceden umarım eğlenceli olacak server. Başarılar kardeşim.

Teşekkürler, aynen dediğin gibi seneler sonra böyle bir ortam heyecanlandırıyor insanı. İnşallah elimizden gelenin en iyisini yapacağız. :D

uzun süredir oynamıyorum ama yer varsa gelmek isterim,facebook grubuna istek attım(Ömer Can Akar)
)

Resimlere bakıyorum da zaman ne kadar hızlı geçmiş diyor insan :) sınavlardan sonra tekrar aranızda bulunmak isterim; yanlız sosyal medya hesabı kullanmıyorum wp grubu falan varsa iyi olur :) Başarılar dilerim

Geri