• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ThePerfect] - Bizde buradayız..

TheHangover'a sevgiler :D hayırlı olsun tekrardan , iyi oyunlar.

Teşekkürler arkadaşım. :)
Resimlere bakıyorum da zaman ne kadar hızlı geçmiş diyor insan :) sınavlardan sonra tekrar aranızda bulunmak isterim; yanlız sosyal medya hesabı kullanmıyorum wp grubu falan varsa iyi olur :) Başarılar dilerim

Tabi var, ben özelden atıyorum numaramı sen geri dönüş yaparsın bana.

Teşekkür ederiz.

TheHangover'a sevgiler :D hayırlı olsun tekrardan , iyi oyunlar.

Vay, bize yok! Biz ölelim, biz taş yiyelim :D :D

Arkadaşlar guild' i kurduk aramıza katılmak isteyen arkadaşları bekleriz.
Oyun içerisinden ;

ShowTimes - TheHangover pm atabilirsiniz.

3197inciz7647064.jpg

Ss'lerde olduğumu bende yeni farkediyorum :D Bu sefer union değil birlikteyiz. Hadi bakalım :)

- - - Güncellendi - - -

Bu arada yine şu an farkediyorum ben niye yeni üye görünüyorum? :D Eski konular mesajlar falan mı silindi acaba

Aynen Tunahan daha iyi olacak inşallah.

Arkadaşlar guild' de son 2-3 kişilik kontenjanımız kaldı, ve çoğunlukla forumdaki dostlarlayız. Aktif oynayan, ben Watsapp-Facebook-TeamSpeak kullanmıyorum demeyen! Aramıza katılmak isteyen arkadaşları her daim bekleriz.

Geri