• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Tool] League Of Legends - Soraka Bot #

eAv0f4N.png

İndirdim ama programı açınca bu hatayı alıyorum. Sizde açılıyor mu ?

herşeyi yaptım,clienti açtım sonra f1 bascam oyunamı gircek kendısı ? yoksa oyundamı f1 bascam

yav allah aşkına undetectable botlar varken bune ya :D ref linkinizi yazıyosunuz otomatik üyelik açıyolar ve ref hesabına verilen rp ile boost bile alıyolar bunlar hala soraka botda :D

Failsin olm normaldir çıkamaman
lan olm sen oyunu silmedinmi ? adam 2/14 lee sin oynuyor bide benle konuşuyor :D allahım ya :D ne zaman girsek ölüyor lag diyor lan ne güzel bahane bulmuşsun :D ben 150 pingle oynuyorum sabit ben bile öldüğümde laaaaaaag demiyorum sen her hata yaptığında lag diyorsun :D abi senin attığın q ları gördüm ya daha ölsemde gam yemem resmen yürüdüğü yolun çizgisinde q atıyor adam nereye gitmiş önemli değil ben q atıyımda belki tutar hevesiyle atıyor gariban :D bak ya lolkinge bak lee sinle yine feedlemiş allahım ya :s

lan olm sen oyunu silmedinmi ? adam 2/14 lee sin oynuyor bide benle konuşuyor :D allahım ya :D ne zaman girsek ölüyor lag diyor lan ne güzel bahane bulmuşsun :D ben 150 pingle oynuyorum sabit ben bile öldüğümde laaaaaaag demiyorum sen her hata yaptığında lag diyorsun :D abi senin attığın q ları gördüm ya daha ölsemde gam yemem resmen yürüdüğü yolun çizgisinde q atıyor adam nereye gitmiş önemli değil ben q atıyımda belki tutar hevesiyle atıyor gariban :D bak ya lolkinge bak lee sinle yine feedlemiş allahım ya :s
caner :) kardeş :) sen :) millete laf :) atmakdan :) oyun oynayamıyorsun :) sus :) bence :)

Bot 1 gün kullandım gece saldım bota sırf adamlar reportladıgı için ban yiyoruz
yada adc afk kalınca charda afk kalıyor oyuzden ban yedi 2 charımda :D

Sen daha lee sin oynamaya cesaret edemezken biz takımı taşıyoruz qeqe

caner :) kardeş :) sen :) millete laf :) atmakdan :) oyun oynayamıyorsun :) sus :) bence :)
yav hehe sen ayrı malsın abi adamlar oynamayı bilmiyor gelmiş diyor laf atma atsam nolucak atmasam nolucak adam her türlü feedliyor :D bide gelmiş suçu bende arıyor :D

----------

Sen daha lee sin oynamaya cesaret edemezken biz takımı taşıyoruz qeqe
2/14 le oyunmu taşıyorsun helal qeqe ne diyim sana hll spr dvm knk xd

yav hehe sen ayrı malsın abi adamlar oynamayı bilmiyor gelmiş diyor laf atma atsam nolucak atmasam nolucak adam her türlü feedliyor :D bide gelmiş suçu bende arıyor :D

----------

2/14 le oyunmu taşıyorsun helal qeqe ne diyim sana hll spr dvm knk xd
sen hiç feedlemedinmi eline veridmin trollu bi skor bulmuşsun onu söylüyon devamlı :D Ben çok iyi oynadıgımı hiç bir zaman söylemedim. Ancak senden kat kat daha iyi oynuyorum ^^

ulan bırak feedlesin moral bozmakdan başka birşey yapmıyosun yok şu şöyle feedliyor adamların ne yaptıgından itemlerine kadar karışıyosun mesela adam 0-2 oynadıgında bi konuşuyosun sanki dünyanın sonu gelmiş yok feedledi al işte oyun bitti 20de surr gg felan sus diyorum inadına konuşuyosun bende sildim friendden akıllanana kadar ekleme

Geri