• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Troll Ranked Günlüğü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bilerekmi yaptık sanki arkadaşım. :D
O maçı bir arkadaş daha sordu onada söyledim. O maçda elektirik gitti yoksa feedlesemde maçdan çıkmam. :D Hem aradada Trol giriyom dereceliye maksat eğlence. :D
Elektrik gitti sonra şampiyon kendi kendine gidip feedledi demi :D

Napiyim oyleydi ama :D

O degil daha fenasi, ttnet bünyesinde kadrolu bir elaman var. Sadece bir dugmenin onunde oturuyor ve kafasina gore netimi kesip duruyor. Sor murata bak dogrular :D

Hep aynı hikaye :D :D Ara ana bacı söv ttnete bakalım bir daha kesiorlar mı :D :D

Sen kendini taşı önce de :D Dereceli girmek için beni çağıran sendin hatırlatırım ve oynadığımız maçların kayıtları da "LoLReplay" kayıtlarında mevcut herhangi bir istekte direk fraps kaydı ile nasıl oynayıp oynamadığını ortaya serebilirim :D

Ek olarak o hesap West sunucusunda artık bu burada birinin oynamayıp bana verdiği hesap sadece trolling işlerimi hallediyorum bu hesap üzerinden ^^

O oyunları izlememişssin sen canısı ^^

GJHbCMP.jpg

1 sene önceki oyunlardanmı bahsediyon?
Her seferinde 1 sene her seferinde ben kendimi geliştirdim ben artık eskisi gibi değilim diyosun bi b.k olduğu yok la ondan önce de öyleydin sonra geliştirdim dedin girdik yine aynı muhtemelen hala aynısın :D :D Bir de kaç sezondur oynuyorsun la :D

Son düzenleme:
Geri