• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[TSRO] Taiwan Silkroad Online Silk Yükleme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
[BILGI]Tsro Silk Satış Sayfamız ve Fiyatlarımız : www.maxigamerz.com/k/103-tsro-taiwan-silkroad.html[/BILGI]

Taiwan Silkroad Online Silk Yükleme :

TSRO Silk Fiyatlarımız :
MaxiGame | Maximum Bilgi Maximum Eğlence - TSRO (Taiwan Silkroad)

Sorun yaşamamak için lütfen adımları sırayla ve dikkatlice uygulayınız.

Tsro Silk E-Pin Kodlarımız diğer silkaroad sürümlerindeki gibi 2 kısımdan oluşmaktadır, bunlar ;

a-) MyCard Card Number (Örnek : MYHHAD0000004786)

b-) MyCard Password (Örnek : 8GPGRYQY5AK43LHY)

şeklindedir.

Aynı zamanda silk yükleme işlemimiz de Csrodaki gibi 2 aşamadan oluşmaktadır, bunlar;

a-) Puan yükleme

b-) Puanları silke çevirme

şeklindedir.

A- Puan Yükleme :

Öncelikle https://www.mycard520.com.tw/mycardstore/store.aspx?gameid=gamon adresine giriş yapıyoruz.

n3p1c3.jpg

-
1 ile işaretlenen alana sitemizden satın almış olduğunuz e-pin kodumuzun card numarasını giriyoruz,

-
2 ile işaretlenen alana e-pin kodumuzun passwordunu giriyoruz,

-
3 ile işaretlenen alandaki butona tıklıyoruz.

168cthw.jpg

-
1 ile işaretlenen alana TSRO sitesine girişte kullandığımız kullanıcı adımızı yazıyoruz,

-
2 ile işaretlenen alana TSRO sitesine girişte kullandığımız şifremizi yazıyoruz,

-
3 ile işaretlenen alandaki butona tıklıyoruz.

s58uqf.jpg

- Eğer tüm işlemleri doğru yapmış isek yukarıdaki kırmızı kutu içine aldığımız puanlarımızın başarı ile yüklendiğine dair ingilice yazıyı görmeliyiz.

Puanlarımızı yükledikten sonra, puanları silke çevirme aşamasına geçiyoruz.

A- Puanları Silke Çevirme :

https://secure.gamon.net/ sitesine
kullanıcı adımız ve şifremiz ile giriş yapıyoruz.

er0lqf.jpg

- Giriş yaptıktan sonra kırmızı ok ile gösterilen alanda yüklemiş oldğumuz puanları görmemiz gerekmekte. Biz deneme olarak 150 puan yükledik ve orada 150 puan görünüyor.

Her 5 Puan 1 Silke karşılık gelmektedir, yani 150 puanımız 30 silke karşılık gelmekte.

Şimdi puanları silke çevirme aşamasına geçelim ;

nqv5t0.jpg

-
1 ile işaretlenen alana tıklıyoruz,

- Eğer 150 puan almış isek üzerinde
150 yazan görselin sağ altındaki 2 ile gösterdiğimiz yere tıklıyoruz. 500 puan almış isek 500 ün altındakine tıklıyoruz. Yani kaç puan satın aldıysanız onun sağ altındaki butona tıklamanız gerekmekte.

260y3v6.jpg

- Kırmızı ok ile gösterilen alandaki butona tıklyoruz

2wdtz5z.jpg

-
1 ile işaretlenen alandan kaç edet e-pin yüklediğimizi seçiyoruz. Örneğin biz 1 adet 150 puan e-pin kodu yükledik bu nedenle 1 seçeneğini seçtik.

-
2 ile işaretlenen alandan silkin yüklenmesini istediğiniz hesabınızı seçiyorsunuz.

-
3 ile işarelenen alandaki seçeneği seçiyorsunuz

- Son olarak diğer
hiç birşeye dokunmadan 4 ile işaretlediğimiz alandaki butona tıklıyorsunuz.

20lfgk.jpg

Eğer herşeyi doğru ve eksiksizce yapmış isek yukarıdaki resimde kırmızı ok ile gösterilen alanda yüklediğiniz silk miktarını görmeniz gerekmekte. Yüklediğiniz silk miktarını yukarıdaki resimdeki gibi gördüğünüzde silkiniz oyununuza başarı ile yüklenmiş demektir artık oyun içerisinden silkinizi güle güle harcayabilirsiniz (:

Yukarıdaki resimdekilerin dışında bir uyarı ile karşılaşırsanız bu bir yerlerde bir hata yaptığınız anlamına gelmekte, bu durumda en baştan daha dikkatli bir şekilde işlemleri sırası ile ve yavaş bir şekilde yeniden uygulamanızı öneririz.

Eline sağlık Ümit abi.. Paylaşımlarının devamını diliyorum :D

Teşekkürler birçok arkadaş için gerekliydi.
Ps:Bende diyordum item mall fiyatları neden bukadar ucuz,meğer silk pahalıymış :D

Abi Ben bi ara sana özel mesaj atmıştım. T-Sro Silk ve bot konusunda sende yeteri kadar oynayan Türk yok demiştin. Demek sonunda geldi :D :D

Abi Ben bi ara sana özel mesaj atmıştım. T-Sro Silk ve bot konusunda sende yeteri kadar oynayan Türk yok demiştin. Demek sonunda geldi :D :D

Halen yok.... Başımın etini yediler silk diye diye 2 gün oldu ekleyeli daha tek bir silk bile satılmadı.

Geri