• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TTNET Fatura bindirme

Bende ttnet kullanıyorum ve bıktım artık...Tivibu Paketim vardı bayadır kullanmıyorum yaklaşık 10 lira fiyatı vardı ve internetten online işlem merkezinden iptal ettim ondan sonraki 2 ayın faturasına hala tivibu yansıtıldı..Aradım müşteri hizmetlerini efendim yanlışlık olmuş düzeltiyoruz dediler..Faturayı internetten incelemesem kim bilir kaç ay daha kesilcekti o para..Otomatik ödeme olunca acımıyolar..
Otomatik ödemede olan arkadaşlar mutlaka faturanızı inceleyin..
Bi de babamı hep arıyolar şu kadar farkla paketinizi değiştirelim..şu kadar farkla pakete şunu dahil edelim diye..Babamda evet diyo fatura yükseldikçe yükseldi..

Nisan 2014te taahhüt bitiyor..Bittiği gibi anında değiştiricem...

_____
faturamı görüntüledim şuan ürün almadım fakat faturamda satın aldığım ücretli ürünlerde McAfee Internet Security var her ay 3 lira kesiyolar..Fiyatta değilim otomatik ödemede bindirdikçe bi yerden bindiriyolar...Hemen mesaj attım bakalım ne dicekler

Son düzenleme:
Geri